У школах Полтавщини викладатимуть НАТОзнавство: створили посібник

З метою інтеграції НАТОзнавства у викладання історії, політології та громадянської освіти в закладах загальної середньої освіти створили універсальний посібник.

poltavska-khvilia_xcwi/VJp62VU4g.jpeg

Про це повідомили на сторінці Міністерства юстиції України.

Посібник включений до Інструктивно-методичних рекомендацій МОН щодо організації освітнього процесу та викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.

Посібник створений з метою інтеграції НАТОзнавства у викладання історії, політології та громадянської освіти в закладах загальної середньої освіти. Він має діалогічно-практичну спрямованість, може використовуватись для підвищення кваліфікації вчителів.

Вправи й завдання посібника можуть бути використані як для вивчення курсу за вибором, так і для проведення дискусій, занять гуртків юних істориків і журналістів. Зокрема, 5 клас: предмети / інтегровані курси громадянської та історичної освітньої галузі; 6 – 11 клас: предмети освітньої галузі «Суспільствознавство» та інші.

Підготовка та видання посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Бритаї в межах проєкту «НАТО – cила, що захищає мирних громадян». Проєкт реалізує Всеукраїнська спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти.

Посібник доступний за посиланням.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар