У Швейцарії банкіри отримали вирок за те, що допомагали близькому другу путіна відмивати гроші

Чотирьох колишніх банкірів зі швейцарської філії ключового російського банку в четвер визнали винними у тому, що вони не перевірили належним чином рахунки, відкриті на ім’я російського віолончеліста Сергія Ролдугіна, який має давні зв’язки з президентом рф володимиром путіним.

poltavska-khvilia_xcwi/V1vdlXf4R.jpeg

В окружному суді Цюріха обвинувачені отримали умовні строки, передає The Independent.

Вирок був винесений після судового розгляду, який базувався на інформації Panama Papers 2016 року про таємні фінансові потоки, які стосуються музиканта та друга дитинства путіна Сергія Ролдугіна. Прокуратурі знадобилися роки, щоб розплутати цю фінансову мережу і передати справу до суду.

Таким чином, суд дав хід справі стосовно людини з близького кола друзів путіна, яка допомагала виводити мільйони за кордон. Фінансові працівники, своєю чергою, закривали очі на такі оборудки. путін, ясна річ, ці звинувачення відкинув.

Колишніх співробітників Газпромбанку — трьох росіян і одного швейцарця, імена яких не можна називати згідно зі швейцарським законодавством — звинуватили в тому, що вони не перевірили походження цих грошей. Ролдугін був клієнтом банку з 2014 по 2016 рік.

Усі четверо заперечували звинувачення в порушенні швейцарського законодавства про боротьбу з відмиванням грошей. Газпромбанк Швейцарії наразі перебуває в процесі згортання своєї діяльності.

У своїй заяві регіональна прокуратура Цюриха заявила, що вітає вироки як «важливий сигнал про те, що необхідно дотримуватися зобов’язань згідно із законом про відмивання грошей».

Подякуй авторам!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторам гривнею.

Полтавська хвиля

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар