Українські інновації у співпраці зі США: як вітчизняні розробники створюють сайти за 48 годин?

Наші ІТ-розробники користуються визнанням у світі, й це вкотре підтверджується на рівні міжнародної співпраці. Команда українських IT-спеціалістів поступово завойовує цифровий ринок США з інноваційним продуктом — платформою, що дозволяє створювати сайти на базі штучного інтелекту.

Як працює ця чудо-технологія?

Більшість існуючих веб-сайтів — від односторінкових сайтів-візиток до багаторівневих онлайн-платформ — створюють програмісти «вручну» або ж генерують з використанням конструкторів. А використовують їх уже для найрізноманітніших задач, зокрема:

· Продажу товарів та презентації послуг

· Реєстрації на події, навчання, поїздки тощо

· Презентації бренду чи особистості, персонального портфоліо

Недолік багатьох розроблених в такий спосіб сайтів в тому, що вони здебільшого відповідають уявленням замовника про комфорт і зручність користування, але мало відповідають потребам фактичних користувачів. А якщо сайт не «дружній» для пересічного користувача, то він піде шукати потрібний товар, послугу чи інформацію на інший сайт у просторах Інтернету. А щоб створити максимально пристосований для потреб користувача сайт, знадобиться тривалий період тестування. Інновація, створена командою українських програмістів, дозволяє скоротити цей час завдяки алгоритму, що аналізує пошукові запити та трафік, і в результаті пропонує оптимальну структуру сайту. І на це потрібно не надто багато часу, ані зусиль

poltavska-khvilia_xcwi/Fhj6kVmng.jpeg

Сайти на основі нейромереж за добу: і ви вже у майбутньому

Українська компанія NIXWOOD для розробки сайтів, і розпочала використання нейронних мереж і штучного інтелекту для розробки різноманітних сайтів супершвидко — за 48 години. Саме стільки часу потрібно від затвердження технічного завдання до випуску готового сайту у світ. Крім того, такі «сайти швидкого приготування» зручні для користувачів, інтуїтивно зрозумілі та привабливі.

Наразі ця IT технологія проходить патентування в США, і у найближчому майбутньому стане доступною практично для всіх, хто потребує:

  • Власників бізнесу;
  • Фрилансерів та підприємців, що пропонують свої послуги онлайн;
  • Інноваційних медіа, що прозиваються і залучають читачів у Інтернет-просторі;
  • Навчальних закладів, що просувають свої послуги серед широких аудиторій.

Штучний інтелект та автоматизація технічно важливих процесів дозволили створювати сайти високої якості за часовий інтервал 48 годин та за конкурентними ринковими цінами. Наприклад, створити лендінг-пейдж під ключ обійдеться у $199. Ця вартість уже включає створення унікального дизайну, контенту, додавання або пошук (за потреби) візуальних матеріалів та оптимізацію новоствореного сайту під пошукові системи.

poltavska-khvilia_xcwi/W6LZmVm7g.jpeg

За допомогою штучного інтелекту та нейромережі українські ІТ-спеціалісти пришвидшують настання цифрової ери

Дуже часто сайт потрібен максимально швидко, щоб задовольнити потреби змовника. І більшість компаній, що займається web-розробкою вважає такі стислі терміни неможливими для створення якісного продукту. Але досвідчені розробники з NIXWOOD іншої думки. За допомогою інноваційної технології створити якісний сайт за добу стає цілком реальним завданням. Тут у пригоді стають вищезгадані технології майбутнього — нейромережі та штучний інтелект. При чому вартість робіт від цього не зростає, а навпаки.

Українські розробники поки що поза конкуренцією саме у цій сфері, бо вони вперше ступають на цей новий острів технології — оперативне створення сайтів із застосуванням штучного інтелекту. Чи не привід це пишатися українцями та їхніми інтелектуальними досягненнями?

poltavska-khvilia_xcwi/DTTGi4ing.jpeg

Що являє собою штучний інтелект і як допомагає в розробці web-сайтів?

Штучний інтелект і машинне навчання впроваджуються у життя вже певний час. Вони допомагають автоматично класифікувати зображення, голосові записи, моделі техніки. Вони дозволяють узагальнювати та дослідити пошуки мільйонів користувачів Інтернету і передбачати їхню поведінку у тому чи іншому випадку. На основі статистичних закономірностей (що хукають, як часто, за якими словами) і створюється сайт. Далі ще потрібне моделювання iOS та Android додатків та глибока інтеграція нейромереж з платформами WordPress, Open Cart та іншими. І роблять це вже не автоматизовані роботи, а саме українські IT-спеціалісти.

США і Україна разом створюють технології майбутнього

А от перші користувачі новітніх технологій з’явилися за океаном – замовники саме зі Сполучених Штатів. І зараз команда NIXWOOD виходить на український IT-ринок України. Найсвіжіші приклади сайтів, створених у поєднанні людського та штучного інтелекту, можна знайти — https://nixwood.com.ua/.

Можемо пишатися українськими новаторами та очікувати на появу в Інтернет-просторі великої кількості нових якісних і зручних сайтів!

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар