Укрпошта та OLX встановили фіксовану доставку

З 19 квітня по 30 червня 2021 року всі замовлення зроблені на OLX Укрпошта доставить лише за 25 гривень. Вартість відправлення не залежатиме від об'єму посилки, пункту відправлення та доставки.

Про це повідомили у Новинах Полтавщини.

«Понад 90% відправлень з OLХ – це посилки вагою від 1 до 5 кілограмів. Це 30-50 гривень за доставку одного відправлення. Проте для клієнтів OLХ ми пропонуємо спеціальний тариф, який буде діяти до кінця червня. 25 гривень за посилку – це фактична вартість відправлення вагою 0,25 кг в межах міста. А клієнтам OLХ ми пропонуємо за таку вартість пересилати посилку різної ваги у будь-який куточок країни. Ми також працюємо над впровадженням гнучкої системи тарифікації відправлень з OLХ, які будуть діяти на постійній основі», – прокоментувала Олена Стьопіна, заступник генерального директора з розвитку бізнесу Укрпошти.

Спеціальна ціна для пересилання товарів, придбаних на OLХ – 25 грн за посилку, діє для відправлень «Укрпошта Експрес». Згідно тарифу, доставка здійснюється в терміни до 2 днів у межах обласного центру, області та між обласними центрами і від 3 днів у межах України.

Нагадаємо, з 1 березня Укрпошта та OLX розпочали співпрацю та запустили безкоштовну доставку, яка діяла до 18 квітня. З моменту дії безкоштовної доставки Укрпошта доправила близько 500 тис посилок.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар