«Укрзалізниця» відновлює міжнародне сполучення з Угорщиною та Австрією – коли можна їхати?

Завдяки стабілізації ситуації з коронавірусом із початку літа «Укрзалізниця» відновлює міжнародне сполучення до Угорщини та Австрії, — повідомляють у пресслужбі УЗ.

Так, перший рейс із Києва до Відня вирушить вже 1 червня. Надалі потяг курсуватиме щоденно за таким графіком: він рушатиме з Центрального київського вокзалу о 14:07, наступного дня о 8:20 проїжджатиме Будапешт, а до Відня прибуватиме об 11:21 наступного дня.

Щоб вчасно потрапити з Полтави на потяг до Відня з мінімальним очікуванням на Центральному вокзалі Києва, варто взяти квиток на поїзд Intercity 725О Харків-Київ-Пасажирський, який відбуває з Полтави щодня о 8:55, а до Києва приїздить о 12:03. Вартість квитка від 300 до 700 гривень.

У зворотному напрямку (з 2 червня) потяг рушатиме о 16:42 і прибуватиме до Києва о 17:22 наступного дня. Квитки на поїзд можна придбати в міжнародних квиткових касах вокзалів.

Актуальну інформацію щодо правил в'їзду на територію Австрії та Угорщини пасажири можуть дізнатися через офіційні джерела посольств України в Австрії та Угорщині, а також через посольства цих країн в Україні.

«Укрзалізниця» зупинила міжнародне пасажирське сполучення ще 17 березня 2020 року — коли в Україні запровадили перший локдаун.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар