В Бахмуті Україна використовує ТРО на «передку», аби зберегти більш підготовлені частини — The New York Times

Краще підготовлені піхотні формування української армії зберігаються в резерві для їх захисту, тоді як менш підготовлені війська, як-от підрозділи територіальної оборони, несуть основний тягар обстрілів на передовій у Бахмуті. Про це пише американське видання The New York Times, оцінюючи хід однієї з найбільш кровопролитних битв цієї війни.

poltavska-khvilia_xcwi/wvWFjpAVg.webp
Lynsey Addario for The New York Times

Посилаючись на інформацію офіційних осіб, NYT пише, що в Бахмуті «сотні українських військовослужбовців також отримують поранення чи вбиті щодня», хоч ці втрати й значно менші за російські.

Своєю чергою, протягом всього повномасштабного вторгнення, за словами американських та інших західних офіційних осіб, кількість убитих і поранених російських військових в Україні наближається до 200 тис.

Американські посадовці, які коментують цю тему для NYT, зазначають, що стратегічне значення Бахмута просто не відповідає ціні, яку заплатила росія.

Водночас Кусті Салм, канцлер Міноборони Естонії, зазначає — порівнювати українські й російські втрати під Бахмутом важко і дещо некоректно, адже росія використовує там від 40 до 50 тис в’язнів, які сприймаються владою рф виключно як «витратний матеріал».

«Вони кинуті туди проти кадрових військових, людей із сім’ями, людей, які пройшли регулярну підготовку, цінних людей для української армії», тому, на думку Салма, їх навіть не можна співставляти “один до одного”».

Подякуй авторам!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторам гривнею.

Полтавська хвиля

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар