"В Іспанії вже цілі штаби": ілюстраторка з Полтавщини малює антипутінську пропаганду

Олена Завітайло мешкає в Іспанії. Нині вона створила серію антипутінських ілюстрацій.

poltavska-khvilia_xcwi/ndpv07Y7g.jpeg

«Полтавська хвиля» поспілкувалася з ілюстраторкою і дізналася, що роблять українці за кордоном у цей нелегкий час.

«Шостий день підряд ми не можемо заспокоїтися. Якби перебував там із рідними і стояв на обороні це було б зовсім інакше і трішки інакше сприймалося б. Тут хочеться зробити якомога більше».
poltavska-khvilia_xcwi/8sZd0nY7g.jpeg
«Сьогодні говорила з дівчиною. Вона не може знайти волонтерів із Хмельницького. У її будинку перебувають п'ять медиків, які потребують ліків. Ми збираємо допомогу і відправляємо медикаменти. В Іспанії уже цілі штаби, які допомагають».
poltavska-khvilia_xcwi/nZxdA7Y7R.jpeg
«Як ілюстратор я почала шукати групи де потрібні мої роботи. Дуже багато попиту за кордоном. Люди влаштовують аукціони і відправляють кошти на потреби армії. Є запити на плакати в різні країни. В мене просили з Німеччини та США».
poltavska-khvilia_xcwi/6ZFF07Lng.jpeg
«Сьогодні вже не лишилося жодної людини, які говорять що мистецтво може бути поза політикою. Бо кожен із нас може зробити свій вклад, щоб не дати цим гнидам пускати метастази. Нехай лишаються в себе дома».
poltavska-khvilia_xcwi/D4gc0nL7R.jpeg
«Я закликаю всіх друзів за кордоном реєструватися «Вконтактє» і просто робити якісь правильні кроки. Я публікую фотографії з власного пристрою. Додаюся в друзі до Москви і Мінську - аби просто завалити все українським контентом. Завалити всі їхні служби, всі стоки. Нехай дивляться. Нехай у них кровоточать очі коли бачать, що тут робиться».

Нагадаємо, що на Полтавщині працює лінія психологічної підтримки.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар