В історичному центрі Полтави можна орендувати приміщення під бізнес: цех пошиття одягу або для інших цілей

Підприємці можуть винайняти через аукціони «Прозорро.Продажі» приміщення для власної справи. Якщо це державний об’єкт, кошти від оренди надходитимуть до держскарбниці та можуть слугувати підтримкою для Сил оборони.

poltavska-khvilia_xcwi/CFi-PZ8IR.png

В історичному центрі Полтави, на вулиці 1100-річчя Полтави, 14а/22, виставили на оренду державний об’єкт нерухомості — частину громадського будинку.

Загальна площа — понад 140 квадратних метрів. Технічний стан оцінюють як задовільний: є електрика, вода, каналізація. Опалення немає.

Цільове призначення необмежене. Наприклад, тут можна облаштувати цех з пошиття одягу. Або використовувати для надання будь-яких послуг населенню.

Початкова вартість лоту знижена вдвічі й становить понад 10 тисяч гривень на місяць. Електронні торги відбудуться 19 червня на аукціоні «Прозорро.Продажі». Цінові пропозиції прийматимуть до 18 червня.

poltavska-khvilia_xcwi/94dlEW8Sg.png

Чому державні електронні торги?

Взяти участь в онлайн-аукціонах можуть як фізичні, так і юридичні особи з різних куточків України.

Спочатку зареєструйтесь на одному з майданчиків, акредитованих для роботи в «Прозорро.Продажі». Підготуйте необхідний пакет документів.

Далі — подайте заявку на участь і запропонуйте свою ціну за об’єкт. Оплатіть реєстраційний та гарантійний внески. Візьміть участь в аукціоні та зробіть переможну ставку. Підпишіть протокол та договір оренди.


Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди та думки авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар