Цьогоріч кількість пожеж на Полтавщині зменшилася на 24%

За минулий місяць на Полтавщині сталося 418 небезпечних подій.

За жовтень на території області зафіксували 1 надзвичайну ситуацію та 417 небезпечних подій. Про це під час апаратної наради у Полтавській ОДА повідомив в.о директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Віктор Стеблянко.

«Унаслідок небезпечних подій загинуло 30 осіб, із них — 1 дитина, постраждали — 99, із них — 8 дітей, врятували — 12 осіб. Протягом місяця виникли 282 пожежі. Загинуло 8 осіб, постраждало — 6, врятовано — 3. В порівнянні з минулим роком кількість пожеж зменшилася на 24%», — розповів Віктор Стеблянко.

За його словами, впродовж жовтня сталося 59 дорожньо-транспортних пригод, під час яких загинуло 13 осіб, постраждало — 74, із них — 4 дитини та 14 лісових пожеж, які були ліквідовані на початковому рівні. Кількість пожеж цього року, в порівнянні з минулим, зменшилася на 80%.

«До кінця року необхідно розробити план заходів на наступний рік по кожному напрямку окремо. Його ми розглянемо на засіданні обласної ради за різними програмами. Обов’язково маємо запланувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед учнів у школах та дошкільних навчальних закладах», — наголосив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.
Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар