Валютні фінансові операції стають ще доступнішими для українців

Інноваційний європейський проєкт ZEN.COM пропонує українцям здійснювати популярні фінансові операції у 29+ валютах. Для цього необхідно пройти реєстрацію в застосунку та відкрити єдиний віртуальний рахунок. Ви зможете швидко та безпечно робити грошові перекази в будь-яку країну світу, обмінювати валюту за найвигіднішим курсом та розраховуватися за покупки в іноземних онлайн-магазинах.

Для кого буде корисним ZEN

Універсальний мобільний застосунок ZEN дає змогу здійснювати різноманітні валютні операції. Серед них:

  • отримання та відправлення переказів по Україні та в інші країни;
  • обмін валют;
  • перекази грошей на картки Mastercard®;
  • розрахунок за товари та послуги.

Практичність рахунку в ZEN полягає в тому, що він підходить для американських доларів, євро та інших популярних світових валют. Це дуже зручно та актуально для тих, хто займається волонтерством або допомагає родичам за кордоном.

Нагадуємо: з 05.10.2022 в Україні діють обмеження щодо міжнародних P2P-переказів із гривневих карток на картки іноземних банків. Дозволяється робити перекази з валютних платіжних карток українських банків. Місячний ліміт складає 100 тис. грн.

Переваги картки ZEN Mastercard

Щоб вам було зручно розраховуватися за товари та послуги, застосунок ZEN автоматично приєднує до персонального рахунку віртуальну картку. Вона інтегрується з такими популярними гаманцями, як Apple Pay, Google Pay, Xiaomi Pay та Garmin Pay. Якщо ви звикли до традиційного шопінгу з пластиковою карткою, ви можете замовити її додатково. Головна перевага ZEN Mastercard® — зняття готівки в банкоматі за кордоном без комісії в межах лімітованої суми. У разі перевищення ліміту комісія розраховується згідно з чинним тарифним планом обслуговування.

Способи внесення грошей на рахунок ZEN

Поповнити мультивалютний рахунок ZEN можна готівкою або безготівковим способом. Доступні варіанти:

  • банківські перекази;
  • Apple Pay та Google Pay;
  • валютні картки VISA та Mastercard®;
  • Paysafecash, термінал Planet Cash.

Чому вигідно використовувати ZEN

Застосунок ZEN зібрав понад 250 000 клієнтів по всій Європі. В Україні фінтех-проєкт підтримали відомі лідери ринку банківських послуг — PrivatBank, Mastercard® та Visa.

З мультивалютним рахунком ZEN ви отримаєте можливість миттєво обмінювати валюту, безпечно займатися онлайн-шопінгом, отримувати та надсилати грошові перекази.

Усі операції можна відстежувати в застосунку. Щоб дізнатися більше про особливості програми, переходьте на офіційний сайт zen.com.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар