Ваша плитка прослужить довше, якщо знати один простий секрет

Є простий спосіб зробити плитку в будинку більш довговічною, охайною та захистити її від сколів і потрапляння води. Це алюмінієвий профиль для плитки від «Алюпро», які запобігають розривам від дією тиску, особливо у місцях між керамічною плиткою та стінами. Крім захисних і естетичних функцій, профілі також забезпечують плавний перехід між плиткою та іншою поверхністю такої ж висоти, як от дерево чи коврове покриття.

Переваги алюмінієвих профілів для плитки:

 • висока міцність;
 • довговічність;
 • легкість монтажу;
 • економічність;
 • легкість у догляді;
 • можливість нанесення високоефективного покриття;
 • екологічність.

Конструкція профілю передбачена таким чином, що нема потреби використовувати прокладки під час монтажу. Це економить ваш час і гроші.

«Алюпро» пропонує широкий асортимент профілів: квадратні, прямокутні, Т-подібні тощо в золотих і срібних кольорах. Індивідуально можна замовити також відтінки бронза і шампань. З такими профілями з легкістю розбереться навіть новачок.

Чому варто обрати алюмінієві профілі?

При декоруванні приміщень плиткою необхідно закрити стики, приховати шорсткості й зробити зовнішній вигляд стін та підлоги охайним та естетичним. Найкраще з цим завданням впораються алюмінієві профілі для плитки. В першу чергу вони захищають відкриті кути від потрапляння води й розвитку бактерій, чим продовжують життя покриттю.

Особливості плиткових профілів

Ззовні профіль для плитки має вигляд довгої планки. Він допоможе не лише привести до ладу підлогу та стіни, а й зонувати приміщення. Наприклад, кухню можна розділити на зону приготування їжі та їдальню, оформити перехід до сходів чи зміну висоти підлоги в межах однієї кімнати. Різна плитка без роздільної планки виглядатиме непрофесійно.

При укладенні плитки на підлогу неможливо уникнути пустот в зоні плінтусів. Алюмінієві профілі чудово впораються з ними й приховають всі зазори. Часто їх використовують ще з однією метою - посилення керамічних елементів у місцях, де передбачене високе навантаження. Метал виключає можливість утворення тріщин на кераміці. До того ж профілі виготовлені з матеріалу, що стійкий до вологи та корозій.

Є й ряд інших переваг алюмінієвих профілів:

 • мінімальна вага;
 • продумана конструкція, що пришвидшує процес укладання;
 • запобігання плісняви, особливо на кухні та у ванній;
 • маскування дефектів будівництва (нерівності, пошкодження плитки).

Каталог компанії «Алюпро» пропонує довговічні металічні конструкції високої якості. Профілі допоможуть вам оформити кімнати різними типами плитки, створюючи мозаїки, що збережуть свій зовнішній вигляд впродовж довгих років. Консультанти допоможуть визначитися з кількістю та видом товару перед покупкою.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар