Великий брат: на дорогах Полтавщини встановлять понад 40 відеокамер

Загалом змонтують 42 відеовузли.

Камери фіксуватимуть номери, марку й колір автівок, запам’ятовуватимуть їхній маршрут і будуть моніторити ситуацію довкола.

«На виїздах із великих міст і на основних автодорогах розпочали встановлення 42 відеовузлів. На кожному з них буде по дві-три камери, які фіксуватимуть номери, марку й колір автівок, запам’ятовуватимуть їхній маршрут і будуть моніторити ситуацію довкола. Надалі кількість відеовузлів плануємо збільшити», – розповів голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

За його словами, за допомогою цієї системи правоохоронці, рятувальники й інші служби одночасно отримають «очі» по всій області. Система централізована, тому, крім відеовузлів, до неї зможуть доєднатися будь-які камери, які відповідатимуть необхідним технічним вимогам. Це, наприклад, камери територіальних громад, будь-яких установ і організацій або навіть камери, які встановлені на будинку чи подвір’ї.

«Зараз усе відеоспостереження в області фактично працює порізно. Коли запустимо «Безпечну Полтавщину», вся інформація надходитиме до моніторингових центрів у Головному управлінні Нацполіції в Полтавській області та в Полтавській ОДА. В перспективі ця система може інтегруватися до загальнонаціональної мережі безпеки, що дасть змогу об’єднати декілька областей в одну державну мережу», — додав Олег Синєгубов.

Нагадаємо, що однією зі складових системи «Безпечна Полтавщина» є платформа для зберігання інформації. Необхідні сервери вже привезли з-за кордону, змонтували їх та  встановили програмне забезпечення. До наявних серверів можна додавати накопичувачі пам’яті.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар