Viber додав до свого месенджеру маски доповненої реальності

Тепер українські користувачі зможуть знімати та відправляти один одному фото й відео з масками доповненої реальності просто в додатку Viber.

Серед перших масок, доступних на платформі ексклюзивна маска для України з петриківським розписом в декількох варіантах: неонова, традиційна й у вигляді чорно-білого татуювання блекворк. У масці можна зробити фото або відео та відправити друзям або родичам – вийдуть своєрідні листівки зі своїм фото, якими можна вітати зі святами.

poltavska-khvilia_xcwi/h2sWTlv7R.png

«З масками доповненої реальності спілкування буде веселим та незабутнім. За допомогою масок можна буде зняти фото й відео, відправити його друзям у Viber або зберегти в телефоні. AR-маски реагують на найменші мімічні рухи людини – при зніманні фото й відео можна посміхнутися або підморгнути, маска повторить рухи обличчя», — зазначають представники Rakuten Viber.

Компанія планує додати в месенджер 300 нових масок і фільтрів до кінця року, одночасно на сервісі буде доступно до 30 масок. Серед тих, які вже з'явилися — спеціальна маска для України з петриківським розписом у трьох варіантах.

Нова функція буде представлена різними типами масок. Серед них: б'юті-фільтри, маски, які додають текстури — татуювання, графіку, пір'я — на обличчя і тіло, маски-ігри, маски, що змінюють образ, і багато інших.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар