Вибір туші для вій: види, рекомендації

Підбір оптимальної туші для вій відіграє ключову роль у створенні виразного погляду та завершенні макіяжу очей. На ринку представлено чимало туш для вій, кожна з яких має свої особливості. Ознайомлення з продуктами, їх перевагами, можливостями, рекомендаціями, відгуками допоможе підібрати кращий варіант.

poltavska-khvilia_xcwi/x7diHguVR.jpeg

Види туші для вій

Вибір туші залежить від індивідуальних побажань, потреб, тому варто визначити бажаний ефект і на основі цього підібрати потрібну формулу та щіточку.

Найпопулярніші наступні б’юті продукти:

  1. Туш для надання об’єму – покликана надати віям пишність, містить спеціальні речовини, що надають волосинкам насиченого кольору та створюють враження додаткового об’єму. Ідеально підходить для тих, хто хоче створити розкішний погляд із густими віями.
  2. Продукт для подовження вій відрізняється наявністю у складі волокон або полімерів, які приклеюються до вій, створюючи ефект подовжених вій. Такий тип туші чудово підійде тим, хто бажає отримати витончений, природний вигляд.
  3. Водостійка – туш розроблена для забезпечення стійкості та довготривалості макіяжу очей в умовах вологи, дощу тощо. Має стійку формулу, яка не розмазується під впливом несприятливих навколишніх умов. Ідеальний варіант для особливих подій, де потрібно виглядати бездоганно, людей, які ведуть активний спосіб життя. Варто мати на увазі, що для видалення продукту може знадобитися відповідні засоби для зняття макіяжу.
  4. Продукція, направлена на розділення та підкручення. Така туш вдало розподіляє та підіймає волосинки, підкреслюючи природний вигин. Туш рекомендується для тих, хто має прямі вії та ті, які «дивляться» вниз.
  5. Продукт 2-в-1 – туш, яка поєднує властивості декількох видів. Це універсальний варіант, який дозволяє досягти одночасно пишних та довгих вій, розділених і об’ємних, підкручених – багатовимірного ефекту.

Крім формули, продукція представлена на ринку може відрізнятися за кольором. До традиційних, насичених вугільних і коричневих відтінків, сьогодні додалося чимало яскравих кольорів – синій, блакитний, червоний, зелений, жовтий, білий, які користуються популярністю.

poltavska-khvilia_xcwi/NkXiNRu4R.jpeg

Види щіток у туші для вій

Туші пропонують різноманітність видів аплікаторів, кожен з яких має свої особливості, ефекти. До найбільш поширених видів щіток можна віднести такі варіанти:

  • Класична щіточка – найпоширеніший тип, що має циліндричну форму із щетинками рівної довжини. Такий аплікатор забезпечує рівномірне нанесення складу та надає віям довжини.
  • Пензликоподібна – відрізняється формою, що нагадує пензлик для малювання. Ворсинки часто мають різні довжини та розташовані щільно один до одного. Дозволяє досягти максимального об’єму та розділити волосинки. Створює гламурний і драматичний погляд.
  • Конічна має форму конуса, що звужується до кінчика. Надає можливість досягти максимальної точності при нанесенні туші на кутові та внутрішні вії. Ідеальна для створення ефекту піднятих, вигнутих вій.
  • Щіточка з широкими щетинками дозволяє швидко нанести продукт, створюючи ефект густини, об'єму.
  • Мікрощіточка має дуже маленькі щетинки чи шипи, завдяки яким вдається точно та детально нанести туш на найменші, тонкі волосинки.
  • Комбінований аплікатор – на ринку з’являються товари, які мають пензлик трансформер. Він може мати різні положення в залежності від потреб і бажання досягти того чи іншого результату.

Також варто зазначити, що крім форми щітки можуть відрізнятися і матеріалом з якого виготовлені. Силіконова складається з гнучкого матеріалу, такого як силікон, має короткі ворсинки, шипи. Пластикова має щетинки з пластику, які можуть бути короткими чи довгими, зигзагоподібними чи кулястими.

poltavska-khvilia_xcwi/6-SZHRu4R.jpeg

Вибір туші за типом вій

При виборі продукту варто враховувати тип, стан вій. Різні типи вимагають різних ефектів та підходів до макіяжу:

  • Рідкі – вибирайте туш з об'ємною формулою та пензликом з широкими щетинками чи щільним їх розташуванням. Допоможе створити візуально пишні та густі вії.
  • Короткі вії потрібен ефект подовження. Віддавайте перевагу продукції з тонкими щетинками, конічним аплікатором і відповідним складом.
  • Схильні до склеювання – підійде туш з ефектом, що розділяє. Допоможе запобігти склеюванню, забезпечить природний, акуратний вигляд.
  • Короткі, прямі вії – туш для підкручення підніме волосинки, роблячи погляд більш виразним;
  • Довгі, пишні вії – найкращий варіант туш для фіксації та зволоження.

Рекомендації від фахівців

Професійні візажисти рекомендують враховувати мету макіяжу, тобто варто визначити, який ефект ви хочете досягти за допомогою туші для вій у конкретному макіяжі.

Вивчайте репутацію та якість бренду, перш ніж вибрати продукт. Зверніть увагу на відгуки та рекомендації від інших покупців, які вже склали певне враження.

Експериментуйте та поєднуйте – грайте з різними комбінаціями туші та щіточок. Пробуйте різні марки, щоб знайти ідеальний продукт.

Не забувайте про правильне нанесення туші. Перед нанесенням продукту, переконайтеся, що вії чисті, сухі. І, звичайно, не забудьте зняти макіяж перед сном, щоб запобігти подразненню та зберегти здоров'я вій.

Також важливо пам'ятати про термін придатності. У середньому він 3-6 місяців після відкриття. Слідкуйте за датою виготовлення та не використовуйте туш для вій після закінчення терміну придатності, щоб уникнути можливих інфекцій, подразнення очей.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар