«Відчуваю гордість за погони»: історія полтавського патрульного з мотобатальйону (відео)

Лейтенант поліції Ігор Дрібний майже 3 років працює в поліції. Про набір до патрульної поліції він дізнався від товариша. Відтепер Ігор працює в новоствореному мотопатрулі.

Ігор Дрібний має 12-годинну робочу зміну. За його словами, спершу під час роботи був страх та переживання, але головне — це дотримуватися правил:

«Коли була створена нова патрульна поліція, мій товариш пройшов набір, працював. Ми досить часто з ним зустрічалися і він розповідав певні історії про свою роботу. Казав, спробуй, скоро початок нового набору. Потім розпочалося навчання, Харків, потім тести і я тут. Я пишаюся. Я відчуваю гордість за погони».

Відтепер Ігор працює в поліцейському мотопатрулі. Лейтенант каже, що мотоцикл має переваги, адже можна проїхати у важко доступних місцях та наздогнати двоколісний транспорт:

«Це Suzuki sv 650, чистий японець, японська якість. Він досить потужний для міста. Коли з’явився мотопатруль, я набагато менше бачу порушників. Люди поодягали шоломи, засоби захисту, адже розуміють, що є мотопатруль».

Деталі — у відео.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар