Види навушників та їхні особливості

Перед купівлею нового аудіопристрою важливо ознайомитися з його ключовими характеристиками. Це допоможе вибрати найкращу модель за особистими вподобаннями. Як не розгубитися серед великого асортименту навушників у магазинах та купити потрібну модель? У статті детально розбираємося з особливостями та перевагами основних видів навушників.

poltavska-khvilia_xcwi/R3RE7GQ4R.jpeg

Повнорозмірні

Цю модель неможливо не помітити, адже її м’які та об’ємні амбушури повністю охоплюють вушні раковини. Найчастіше використовуються вдома, в офісі, у музичній студії. Забезпечують неймовірно чітке та якісне звучання, але досить важкі й можуть змінювати положення під час активних рухів голови.

  1. Завдяки щільному приляганню матеріалу амбушурів створюється максимальний ефект занурення в музичний трек чи кінофільм.
  2. Забезпечується об’ємне звучання, яке не втрачає низькі та високі частоти.
  3. Непогано блокують сторонній шум.

Накладні

Дещо схожі на повнорозмірні, але менші за розміром та мають іншу конструкцію. Амбушури такої моделі не охоплюють вухо, а лише прилягають до нього. Виглядають стильно, підкреслюючи цікавий образ власника.

  1. Виробники приділяють багато уваги з точки зору дизайну саме таким моделям. Накладки бувають різних розмірів та форм: можна знайти круглі, квадратні, ромбоподібні навушники в Алло.
  2. Комфортні під час використання, не тиснуть на вуха завдяки якісним гладеньким матеріалам амбушурів: шкіра, текстиль, полімери.
  3. Блокують близько 70% стороннього шуму під час ввімкнення 60% гучності.
  4. Зазвичай такі навушники можна скласти за кілька секунд, щоб зручно транспортувати.

Вкладиші

Це різновид аудіоаксесуарів, які вкладаються у вушний канал, не блокуючи його.

  1. Мініатюрні гаджети з лаконічним дизайном, які доповнюють будь-який образ власника.
  2. Легкі та компактні, не тиснуть на вухо зсередини під час тривалого використання.
  3. Недостатньо блокують звуки навколишнього світу. Тому це не дозволяє повністю поринути до музичного світу. Але користувач зможе краще контролювати те, що відбувається довкола.

Внутрішньоканальні

Навушники, які повністю закривають вушний прохід. Вони зручно розміщуються у вусі через гнучкі амбушури з м’яких матеріалів.

  1. Легкі, не давлять на вухо зсередини.
  2. Видають звук чудової якості, який не змішується зі стороннім шумом.
  3. Випускаються моделі зі спеціальними фіксаторами, які підійдуть для використання під час активних тренувань.
  4. У комплекті зазвичай є набори амбушурів, щоб вибрати найбільш відповідний розмір.

Якщо ви шукаєте навушники, які б максимально прибирали сторонній шум, то варто звернути увагу на моделі з активним шумозаглушенням. В їхній корпус вбудовано мікропроцесор, який створює аналогічну звукову хвилю на противагу кожному сторонньому звуку. Завдяки цьому вдається досягти найкращих результатів шумоізоляції та створити ідеальні умови для прослуховування треків.

Усі сучасні моделі навушників можна поділити на два види: бездротові та дротові. Перші — не мають зайвих дротів, а другі — повністю автономні та не потребують зарядки. Вибирайте найкращий варіант з огляду на власні вподобання й потреби.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар