Види сучасних ноутбуків: який вибрати

Різниця між видами сучасних ноутбуків є умовним фактором. Але завдяки розумінню, які є види пристрою, легко зробити правильний вибір, не переплачуючи за параметри, які насправді не потрібні.

poltavska-khvilia_xcwi/znnsP5B4R.png

Які бувають ноутбуки

Гаджети різняться не лише виробником, але й функціоналом. Вибрати оптимальний варіант для роботи, навчання та ігор можна на сайті Eldorado.ua. Тут представлені ноутбуки різного цінового сегмента та функціональності. Це гаджети оригінального виробництва з гарантією виробника.

Типи ноутбуків:

  1. Ноутбуки початкового рівня. Категорія низького цінового сегмента, в яких не передбачено встановлення потужних процесорів та відеокарт. Від них не варто очікувати високої продуктивності. Однак «начинки» вистачає на виконання повсякденних завдань: спілкування та пошук інформації в Інтернеті, перегляд медіаконтенту, зберігання невеликого обсягу інформації. Невисока ціна також обумовлює середню якість матеріалів та комплектуючих.
  2. Офісні ноутбуки. Лептопи-«бюджетники», що належать до масового та популярного сегмента. Оптимальний варіант для навчання та роботи, що відрізняються потужністю та продуктивністю. Основна особливість — інтегрована в процесор або чипсет відеокарта. Вони не призначені для потужних ігор або програмного забезпечення.
  3. Універсальні ноутбуки. Порівняно з бюджетними моделями мають вищу продуктивність. Вона дозволяє їм справлятися з вимогливим спеціалізованим програмним забезпеченням, а також запускати більшість сучасних ігор. Головний недолік — підвищений рівень шуму та нагрівання під час роботи.
  4. Ігрові ноутбуки. Основна перевага — висока продуктивність процесора та відеокарти, що дає можливість грати у сучасні ігри. Однак такі моделі сильно шумлять і нагріваються, тому слід придбати додаткову систему охолодження.
  5. Ультрабуки. Тонші та легші гаджети порівняно зі звичайними, однак за це доведеться більше заплатити. До того ж такі ноутбуки більш крихкі та менш продуктивні.
  6. Нетбуки. Тип невеликих компактних ноутбуків, що втрачає популярність через появу недорогих компактних ультрабуків та планшетів. Головна особливість — невеликий розмір екрану (9–12,5 дюймів). Відрізняються процесором невисокої потужності, тривалою автономністю та широким набором мультимедійних функцій. Переважно нетбуки мають скромну швидкодію, оскільки в них використовуються одні з найслабших процесорів. Якщо ж нетбук зробити потужним, то він занадто сильно нагріватиметься.
  7. Сенсорні ноутбуки-трансформери. Такі моделі активно просуваються останнім часом більшістю виробників. Поки що сенсорний екран у ноутбуці залишається лише дорогим додатковим складников, який рідко виявляється корисним.
poltavska-khvilia_xcwi/z77sEcBVgz.png

Вибираючи ноутбук, орієнтуйтесь перш за все на завдання, які він повинен виконувати.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар