Відсторонені вчителі захопили кабінет міського голови Мамая

9 листопада полтавці та вчителі міських шкіл спершу «штурмували» приймальню, а потім кабінет міського голови Олександра Мамая.

До кабінету міського голови намагалися потрапити вчителі та викладачі полтавських шкіл, яких відсторонили від роботи через відсутність щеплення вакциною від COVID-19. Полтавців стримували охоронці «Явору», тому до кабінету Мамая ніхто не потрапив.

Асистентка вчителя ЗОШ №34 Марина Волчкова розповіла, що її відсторонили від роботи на підставі відповідного наказу:

«Мене не пускають до школи. Як тільки я підходжу до дверей, то їх одразу закривають. Якщо йде хтось інший, то відкривають. Вчора викликали поліцію, які прийняли у нас заяву. У мене 40-років стажу й отримую 6 тис. грн».

Марина Понзель працює вчителькою математикою у ЗОШ №11. Ще 5 листопада вчительці видали наказ про відсторонення.

«Мені в п’ятницю вручили наказ, сказали не приходити. Вчора я прийшла, попросила наказ, мені дали копію без печатки», — сказала вчителька.

Також відсторони від роботи викладачку Полтавського фахового кооперативного коледжу Людмилу Ільченко:

«Я телефонувала на гарячу лінію і мені підтвердили, що така процедура є добровільною. Це добровільно чи примусово? Я хочу, щоби нам пан Ляшко дав відповідь: “Це добровільно чи примусово?”. Тому примус мене до такої сумнівної операції, сумнівною вакциною, я розглядаю як замах на моє життя та здоров’я».

У результаті полтавці не дочекалися Мамая, яким протягом усього протесту перевіряв харчоблоки у школах на Леваді.

Нагадаємо, що полтавські вчителі звернулися до влади у стінах міськради.

Додамо, що з 8 листопада роботодавці низки галузей мусять відсторонити від роботи невакцинованих працівників. Серед інших у переліку й освітяни.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар