Вийде друком щоденник полеглого Героя України з Полтавщини Сергія Міщенка

Книга має назву «Мій Джавелін. Щоденник Героя України, мисливця за танками Сергія Міщенко». На майже 200 сторінках автор вмістив розповіді про військові будні Героя, його життя з самого народження й останню відпустку додому.

poltavska-khvilia_xcwi/88tJxUYIg.jpeg

Написав книгу друг військового Олександр Товстоног на основі того, що дізнався від Сергія особисто, а також розповідей його рідних, друзів, побратимів. Загалом процес написання тривав понад півтора року.

«На сторінках книги говориться не тільки про Сергія-солдата, а і про брата, батька, чоловіка, друга, наставника, підприємця, волонтера, і просто небайдужу для чужого горя людину»,каже автор.

Вартість книги 300 грн. Вона вийде у світ 20 травня. Передзамовлення можна зробити за посиланням.

Автор книги разом з братом, дітьми Сергія і його побратимами завітає в Хорол (20 травня) та Зіньків (21 травня), аби в місцевих бібліотеках зробити презентації книги та поспілкуватися з усіма охочими.

Сергій Міщенко, родом з Зінькова, загинув 1 грудня під час виконання бойового завдання у населеному пункті Ковалівка Сватівського району Луганської області. У чоловіка залишилося шестеро дітей.

poltavska-khvilia_xcwi/6xQuxUYSR.jpeg

Боєць був легендою. З перших днів він брав участь у запеклих боях під Барвінково, Вірнопіллям, Бражківкою, відбивав ворожі напади на Харківщині. На його рахунку 35 одиниць знищеної техніки противника. Сім з них, зокрема й чотири ворожі танки, він ліквідував впродовж одного бою. За високі бойові заслуги Сергій Міщенко став повним кавалером ордена «За мужність».

23 лютого молодшого сержанта Сергія Міщенка посмертно нагородили званням Герой України та орденом «Золота Зірка».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар