Військовим передали безпілотник українського виробництва «Лелека-100» (відео)

Депутати Полтавської облради від фракції «Довіра» передали бійцям БпЛА вітчизняного виробництва «Лелека-100».

Військовий із позивним «Жовтень» розповів, що БпЛА «Лелека-100» призначений для аеророзвідки, патрулювання та відеозйомки. Безпілотник застосовують сухопутні війська і бійці спеціального реагування ЗСУ.

«Відеоінформацію, яку він знімає і передає в режимі реального часу на пункт керування, потім потрібно обробляти і аналізувати певні координати», — каже військовий з підрозділу аеророзвідки.

«Лелека-100» здатен підійматися у повітря на висоту у 3,5 км, але його «робоча» висота 700 метрів — кілометр. Також на дрон можуть встановити спецобладнання для аеророзвідки вночі. Керують безпілотником з двох ноутбуків, які мають спеціалізоване програмне забезпечення.

«Його основна мета саме аеророзвідка. Він не застосовується для скидання бойових засобів. Це інші класи БпЛА. Використовується за програмою. Тобто програмується маршрут, але оператор може вносити свої корективи. Це дуже важливо. Оскільки бойові дії стають дистанційними. Найголовніше — це збереження життя військових. Будь-які засоби, які дозволяють вести дистанційні бойові дії, у першу чергу спрямовані на збереження наших військових і знищення ворога», — розповідає «Жовтень».
poltavska-khvilia_xcwi/3dq5J9WVR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/nv7tJ9Z4R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/Z-Op19W4R.jpeg

БпЛА придбали спільнокоштом депутати облради від «Довіри». Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький говорить, щоби перемогти ворога потрібно акумулювати усі зусилля:

«Депутати обласної ради теж працюють на наш тил. Якраз під час зустрічей з народним депутатом Олегом Кулінічем він запропонував реалізувати проєкт — придбати безпілотник для наших військових. Я дуже сподіваюсь, що цей БпЛА врятує багато життів наших військових».
poltavska-khvilia_xcwi/cWbpJrWVg.jpeg

Купити безпілотник запропонував народний депутат Олег Кулініч. За його словами, у сучасних умовах ведення війни дуже важливими є безпілотники. Особливо БпЛА такого рівня, які мають високу автономність.

«Сподіваюся, що ця техніка допоможе виявляти плани ворога і корегувати артилерію. На цьому ми не будемо зупинятися і будемо далі допомагати нашим ЗСУ новими проєктами».

Нагадаємо, що полтавці зібрали понад 611 тис. грн на придбання БПЛА «Валькірія».

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар