Використовуйте Samsung Galaxy на 100%: вибір смартфона й аксесуарів до нього

Покращити свій досвід від використання смартфона цілком можливо, якщо правильно підібрати аксесуари до нього. Кожен відомий виробник смартфонів пропонує покупцям ще купу різноманітних аксесуарів до нього. Усі разом вони формують екосистему “розумних” приладів.

poltavska-khvilia_xcwi/IznyQf8Vg.webp

Екосистема Samsung: що до неї входить

Екосистема – це сукупність приладів, що миттєво синхронізуються між собою. В її центрі знаходиться сервер, або пристрій, на якому зберігається вся основна інформація. Для цієї мети краще за все використовувати смартфон Samsung, купити який можна за посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/smartfony/brand-samsung/ в інтернет-магазині “Цитрус”.

Смартфони Самсунг – їхні особливості

Samsung Galaxy – це загальна назва смартфонів південнокорейського виробника. Якщо говорити про ключові переваги, назвемо наступні:

  • широкий ціновий діапазон. У якості центра екосистеми краще купити потужніші смартфони Самсунг;
  • виробник застосовує комп’ютерні компоненти власного виробництва (Exynos), а також інших відомих компаній – Qualcomm, Mediatek;
  • смартфони Samsung ідеально синхронізуються з іншими розумними приладами під цим брендом;
  • працюють на базі Андроїд, але у власній оболонці One UI, що регулярно оновлюється;
  • виробник закладає багато корисного функціоналу для швидкого обміну даними з іншими пристроями.

Щоб на всі сто відсотків використовувати потенціал смартфона Самсунг, бажано ретельніше розібратися з його корисними фішками на кшталт Smart Switch (швидке перенесення даних зі старого телефона на новий), Edge Panel (бокова панель з найкориснішими ярликами, віджетами та контактами), Smart View (виведення зображення з телефона на ПК чи Смарт ТВ) тощо.

Інші пристрої екосистеми Samsung

В принципі, будь-які прилади, зроблені під брендом Самсунг, що під’єднуються до Вай-фай, можуть взаємодіяти між собою. Але основні з них це:

Бездротові навушники Galaxy Buds

Під’єднуються до телефона через стандарт Bluetooth. Ідеальний вибір для активної людини, водія, любителя фітнесу. Їх використовують для розмов, музики, як модний аксесуар.

Смартгодинники Samsung Galaxy Watch

Не тільки показують час. Їх варто купити для контролю за основними життєвими параметрами. Спортсменам смартгодинники Самсунг допомагають під час тренувань. Реєструють інформацію щодо маршрутів, кількості зроблених кроків, вимірюють пульс тощо.

poltavska-khvilia_xcwi/ACGswBUVR.webp

Планшети Самсунг

Виробник пропонує планшетні ПК, що чинять гідну конкуренцію планшетам iPad та інших брендів. Планшети Самсунг діляться на дві категорії:

  • А series – базові прилади бюджетного класу;
  • S series – планшети категорії Pro на базі потужних процесорів;

Для навчання, роботи, розваг підійдуть ідеально, адже йдуть з дисплеєм від десяти дюймів.

Звісно, купуючи смартфон чи планшет Самсунг, не варто забувати про чохли, клавіатури, стилуси S Pen. Якщо у вас вже є Smart TV Samsung, зі смартфона матимете змогу без особливих проблем транслювати відео без дротового під’єднання.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар