Він нам мститься: полтавці потерпають від керівника психлікарні

Заступник керівника психлікарні навмисно перекрив дорогу, якою раніше користувалися мешканці вулиці Медична 7 та 10. За словами людей, Віктор Волошин робить таке не вперше.

Про це повідомляє телеканал ІРТ.

«Очільник психлікарні пан Волошин зробив нужду посеред нашого двору. В комендантський час п'яненький кричав і людям возмущався, що хату спалить», — стверджує місцевий мешканець Олександр Кубрянський.
poltavska-khvilia_xcwi/T2iQWVsnR.png
Олександр Кубрянський

Люди викликали поліцію. Після цього, за словами місцевих, дорогу й почали перекривати. Нині через ситуацію, що склалася, страждає близько трьохсот мешканців.

poltavska-khvilia_xcwi/BUKLiVsnR.png
Роман Сухомлин

Роман Сухомлин говорить, що виховує особливу дитину і йому досить часто доводиться викликати швидку допомогу, позаяк дитина потребує догляду. Відтак наразі швидкій проїхати ніяк.

«Я в нього питав. Давайте зробим як було раніше один час до цього моменту».

Люди кажуть, що не раз намагалися домовитися із керівництвом лікарні. Однак від Віктора Волошина чути тільки відмови.

Сам чоловік відкидає всі обвинувачення

poltavska-khvilia_xcwi/eknwmVy7R.png
Віктор Волошин
«Ти вважаєш, що я можу в своєму віці, в своєму статусі піти помочитися на їхню площадку? Я пройшов Крим, і Рим, і мідні труби. І ці мешканці — це група осіб, які смикаються».

Пан Волошин говорить, що перекрили дорогу законно, оскільки це територія психлікарні.

«Мешканцям, які мешкають поряд із психічною лікарнею зручно їздити нашою територією. І вони вважають, що це дорога, а я вважаю, що це двір лікарні. І він не може бути в сьогоднішньому дні транзитним, через те, що в нас специфічний заклад зі специфічним контингентом».

Юрист Артем Пархоменко говорить, що вимагати проїзд цією територією права у громадян немає. Єдиний вихід, якщо такий дозвіл надасть адміністрація лікарні.

Однак наразі люди самостійно прибрали загородження, аби мати змогу під'їхати до своїх будинків.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар