Вісім громад Полтавщини отримають кошти на дороговартісні інфраструктурні об'єкти

Вісім громад Полтавщини отримають фінансування в рамках субвенції на інфраструктурні проєкти та розвиток об‘єктів соціально-культурної сфери.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив народний депутат, голова депутатської групи «Довіра» Олег Кулініч, котрий посилається на розпорядження КМУ від 28 жовтня №1311-р.

«Значні ресурси підуть на лікарні, школи, дитсадки, заклади культури та соціальної сфери. Це ключові об’єкти громад, які вимагають значних сум фінансування, в тому числі і по тим, роботи по яким вже були розпочаті раніше. Такі проекти явно не можуть бути реалізовані громадами самотужки, тому дана субвенція передбачена саме на такі випадки і однією з умов її отримання є обмежувальний поріг загальною вартістю проектів в розмірі понад 10 млн. Підкреслюю, що мається на увазі загальна вартість об’єкту, а не сума коштів субвенції», — зазначив Олег Кулініч.
poltavska-khvilia_xcwi/k_YD10Fng.jpeg

Зі слів голови депутатської групи «Довіра», 10 млн грн будуть використані на закупівлю медичного обладнання для Зіньківської центральної лікарні.

«І це вкрай актуально в умовах чергової важкої хвилі коронавірусу, яку переживає зараз Україна, адже медичне обладнання буде в тому числі використовуватися в ході боротьби з пандемією», — підкреслив депутат.

Кулініч повідомив, що такий же обсяг фінансування передбачений на закупівлю медичного обладнання і для Миргородської лікарні інтенсивного лікування. Він нагадав, що цього року вже вдалося залучити вкрай потрібні кошти у розмірі 5 млн грн на ремонт саме інфекційного відділення, яке перебувало в катастрофічному стані.

«Тож разом з цими коштами в розмірі 10 млн грн буде зроблено справді важливий крок, щоб привести заклади охорони здоров’я на Миргородщині в стан готовності до протистояння хворобі», — вважає парламентар.

Окрім того, дана субвенція допоможе вирішити ще низку проблем медичних закладів у громадах Полтавщини. Так, аналогічна сума у 10 млн грн надійде на реконструкцію приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету у Лубенській лікарні інтенсивного лікування.

У свою чергу, у Решетилівці 10 млн грн були залучені на реконструкцію існуючої громадської будівлі по вул. Покровська, 9 для проведення культурних заходів.

В Лохвицькій громаді буде проведено капітальний ремонт ЗОШ №2 з термомодернізацією фасаду, влаштуванням пандусу, заміною покрівлі, заміною зовнішніх мереж теплопостачання. Цей обсяг робіт у навчальному закладі буде реалізований за кошти у обсязі 8 млн. грн.

Депутат додав, що 7 млн грн підуть для вирішення ключового питання у Семенівській громаді — це капремонт дитячого садка по вул. Гагаріна.

3 млн грн державної субвенції будуть направлені на будівництво дошкільного навчального закладу по вул. Героїв Крут у Великих Сорочинцях.

Ще 2 млн грн, як повідомив Олег Кулініч, надійдуть в Котелевську громаду, де ці кошти допоможуть реалізувати проєкт по створенню денного центру соціально-психологічної допомоги.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар