Вистрілив у голову охоронцю кафе: вбивцю з Полтави засудили на 15 років

Полтавський апеляційний суд не задовольнив апеляцію 66-річного жителя Полтави, який вбив охоронця кафе у Полтаві. Вирок від 15 квітня 2022 року набрав законної сили.

poltavska-khvilia_xcwi/4oAXqty4g.webp

Про це повідомили на сторінці Полтавської обласної прокуратури.

15 років – це максимально можлива міра покарання для злочинців такого віку. Крім того, він повинен виплатити понад мільйон гривень моральної й матеріальної шкоди матері потерпілого і понад 38 000 гривень судових витрат.

Прокуратура довела, що в серпні 2019 року поблизу кафе в центрі Полтави у відповідь на зауваження щодо порушення громадського порядку полтавець із вогнепальної зброї вистрілив у голову охоронцю закладу.

Коли чоловік впав, він здійснив другий прицільний постріл. Через вісім місяців від отриманих тілесних ушкоджень, не приходячи до свідомості, потерпілий помер.

Під час обшуків за місцем проживання зловмисника правоохоронці вилучили вісім одиниць зброї, майже два кг вибухової речовини, понад 4 000 набоїв різного калібру та паспорт на прізвище іншого громадянина.

poltavska-khvilia_xcwi/78kb3ps4g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/E8kb3tyVR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/bQzbqpy4R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/ZUkb3ts4g.jpeg

Винний відбуватиме покарання за умисне вбивство особи у зв’язку з виконанням цією особою службового обов’язку, придбання, зберігання бойових припасів, вибухових речовин без передбаченого законом дозволу (п. 8 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 263 КК України).

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар