Влада Полтавщини звернеться до Мінкульту для демонтажу Монумента Слави

На сесії депутати Полтавської облради розглянуть проєкт звернення до Міністерства культури, щоб пришвидшити розгляд облікової документації на Монумент Слави для подальшого демонтажу памʼятки.

poltavska-khvilia_xcwi/QY-YoRBSR.jpeg

Про це стало відомо з проєкту рішення Полтавської обласної ради.

У проєкті йдеться, що у травні минулого року Департамент культури Полтавської ОВА направив облікову документацію на памʼятку національного значення Монумент Слави для розгляду на комісії Мінкульту. Донині ОВА не отримувала відповідь від Міністерства щодо стану розгляду документації. Тому депутати планують звернутися до Мінкульту з проханням пришвидшити процес розгляду документів та ухвалення рішення щодо памʼятки.

«Щоб нарешті позбавитися комплексу меншовартості та піднести на належний рівень українську культуру, ми повинні рішуче і оперативно діяти в інтересах українського суспільства. Перш за все ‒ позбавити населення України можливості поклонятися пам'яткам архітектури, які прославляють велич російського війська, створюють суспільний резонанс в умовах багаторічної боротьби українців за незалежність», — йдеться у проєкті звернення.

Також у зверненні зазначено, що 28 березня на координаційній раді при Полтавській ОВА порушили питання щодо знесення памʼяток і памʼятників у Полтаві, які прославляють російську імперську політику в Україні.

Нагадаємо, що на Полтавщині демонтують памʼятник комуністу Корзуну.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар