Вночі авіація знищила нафтобазу в Бєлгороді — на відео російські гелікоптери

У російському місті Бєлгород, розташованому неподалік кордону з Україною, сталася пожежа на нафтобазі. Внаслідок цього постраждали дві людини, повідомив голова Білгородської області В'ячеслав Гладков.Гладков запевняє, що пожежа на нафтобазі виникла внаслідок авіаудару з двох гелікоптерів ЗСУ, які «зайшли на територію росії на низькій висоті». Але чи так це?

Відповідні відео вже почали поширювати в російських соцмережах. На відео камери спостереження видно, що вибуху передують три вистріли з повітря.

Губернатор регіону В'ячеслав Гладков повідомив, що вибух стався внаслідок обстрілу авіацією Збройних Сил України. Мовляв, два вертольоти увійшли на територію Росії на низькій висоті.

poltavska-khvilia_xcwi/Ex-rPfs7g.png

Водночас у соцмережах опублікували також і відео з самими вертольотами. Військові експерти в коментарях обговорюють, що це гелікоптери Ка-52. В Україні таких вертольотів на озброєнні немає.

Але вони є в росії.

poltavska-khvilia_xcwi/g6HmsBynR.jpeg

Черговий самостріл росії по своїх же мирних людях з метою дискредитувати Україну. Проте в результаті вийшло не так, як гадалося. Самообстріл нафтобази з подальшим звинуваченням України не тільки посіяв паніку серед росіян, але й змушує їх сумніватись в усьому, що повідомляють пропагандистські росзмі.

poltavska-khvilia_xcwi/7_wSsfyng.jpeg
«А як же розповіді, що в України вже немає авіації, що за два дні перших все знищили, вони ж уже над росією літають. А що ж тоді насправді в Україні відбувається? Нам розповідали, що склади самі взірвались, а тут вже українські вертольоти прямо над Бєлгородом? Що взагалі відбувається, що робити? У кого є рідня в Україні, що насправді там коїться?», — пишуть у соцмережах росіяни.
«В'ячеслав Гладков, в сенсі нічого не загрожує? По нашому місту стріляють, а ви говорите, що нашому місту нічого не загрожує. Ви адекватний? Нам же говорять, що повітряний простір по всій Україні наш. Десь піздє*жом посмерджує», — також несеться в коментарях.

Не обійшлося й без паніки. Люди масово виставляють фотографії, які вже знайомі всім українцям — черги на заправках і намагання покинути місто.

poltavska-khvilia_xcwi/vB01yBynR.jpeg

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар