Водій автобуса з Полтави вдруге виграв державну лотерею

Водій автобуса з Полтави, на ім’я Геннадій Вікторович, вже вдруге став власником великого виграшу у «Лото-Забава». Вперше він виграв автомобіль, а зараз йому пощастило виграти 190 000 гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/CEf287HIR.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомили на сайті МСЛ.Державні лотереї.

53-річний Геннадій Вікторович розповів, що дотримується певного ритуалу, який допомагає йому вигравати:

«У мене було багато і більш дрібних виграшів – гроші, пилосос, багато іншої дрібної побутової техніки. Щодо мого секретного ритуалу – я не готовий його розкривати. Але, скажу одне – я купую по 10 лотерейних білетів на тираж і я впевнений, що колись виграю джекпот».

Полтавець також поділився цікавою історією, пов’язаною з виграшем автомобіля:

«Одного разу мені наснився сон, в якому я купив лотерею-стирачку і виграв головний приз – автомобіль. Зранку я вирушив на точку продажу лотерей, щоб перевірити білети та купити стирачку, в якій розігрується автомобіль. Виявилось, що автомобілів у стирачках не розігрують, але я вирішив придбати декілька білетів і перевірити свою удачу. Стираю білети, а до мене звертається продавець лотерей: "вітаю, ви виграли великий приз" і показує суму на лотерейному терміналі – виявилось, що ця сума еквівалентна вартості авто, яке розігрувалось у цій лотереї».

Виграні 190 000 гривень чоловік планує витратити на кілька покупок для свого дому і поділитися частиною коштів з дітьми.

Раніше ми писали, що кременчуківець виграв мільйон в лотереї.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар