Водіїв готуватимуть за новою схемою

6 жовтня уряд України прийняв постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Типової навчальної програми підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів». Згідно документу, в Україні змінюють порядок підготовки водіїв у навчальних закладах.

Майбутні водії спершу мають пройти повний курс теоретичної підготовки, скласти іспит і лише тоді їм дозволять освоювати практичні навички, повідомили у Головному сервісному центрі МВС.

У Постанові встановили мінімальну кількість навчальних годин для підготовки водіїв, при цьому навчальні заклади не обмежені у можливості введення у свої програми додаткових годин для підготовки.

Також оптимізували загальний час підготовки водіїв за усіма категоріями. Так, наприклад, за категорією В зменшено час теоретичної підготовки зі 100 до 63 годин, час практичної підготовки не змінили — 40 годин.

Оновлені теми з теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки водіїв. Зокрема, додано самостійний розділ «Медичне забезпечення (заходи допомоги при ДТП)», актуалізований зміст тематичних програм, уведені теми, що стосуються живлення транспортних засобів із застосуванням електричної енергії.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар