Ворскла втратила третє місце в УПЛ

1 листопада, відбувся поєдинок 13 туру Української прем'єр-ліги, в якому зіграли полтавська «Ворскла» та одеський «Чорноморець».

Гра пройшла в Полтаві на полі стадіону «Ворскла» ім. О. Бутовського. Рахунок — 0:0.

Перший небезпечний момент виник на 35-й хвилині гри. Степанюк пробив по воротах зі штрафної лінії, але потрапив у штангу. Окрім цього футболіст міг відкрити рахунок в середині матчу. Але м'яч знову потрапив не туди — у футболіста «Чорноморця».

За перші 45 хвилин Рангел двічі бив головою після кутових. Словом, могло бути 4:0.

«Чорноморець» у першому таймі мав можливість забити гол. Але Різник вчасно підчистив помилку Яворського. Останній віддав дуже невпевнений пас назад, яким міг скористатися Цітаішвілі.

Другий тайм почався з атаки одеситів, коли Авагімян мав усе, щоб відкривати рахунок. Проте шанс так і лишився не реалізованим. Весь інший час «Чорноморець» захищав ворота і намагався утримати нічию. Вдалося.

Наразі «Ворскла» займає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ з 25 очками. «Чорноморець» — 15-й.