«Ворсклі» пороблено: програли в домашньому матчі

Команда Максимова каже єврокубкам до побачення.

Полтавці гарно почали нинішню кампанію, двічі зігравши внічию з рахунком 2:2. Обидва рази команда Максимова вела 2:1, але з «КуПС» примудрилася пропустити на 90+6, «Дніпро-1» зрівняти зумів у меншості. Прокляття, говорите? Можливо.

Перший тайм дався полтавському клубу непросто. На старті полтавці віддали супернику ініціативу, а самі вирішили не потикатися зайвий раз вперед.

У перерві все перевернулося з ніг на голову. Ми не знаємо, чи було це початковою тактикою, або Юрій Максимов просто провів зрозумілу бесіду, але «Ворскла» у другому таймі побігла швидше. І забила. Швидко. Кане знайшов на лівому фланзі Степанюка, той, витримавши паузу, прострілив у штрафну, де м'яч дійшов до Тілля — хавбеку вистачило дотику, щоб відкрити рахунок. Однак, і 60 секунд не минуло, як рахунок на табло знову зрівнявся. Пердута на пару з Бондаренком провалилися на фланзі, дозволивши Удо прострілити в штрафну. М'яч не дійшов до Ікаунієкса, однак на підборі був Себбан — точний удар в дев'ять. 1:1.

Після розіграного стандарту на правому фланзі, Пердута навісив в штрафну, де головою пробив Скляр — 2:1. Втретє за останні три матчі команда Максимова повела з цим рахунком.

Найцікавіше, що за моментами «Ворскла» перевершувала суперника. «КуПС» прямолінійно атакував, залишаючи багато простору позаду, куди постійно вривалися Кане і Тілль. Було падіння Степанюка в штрафній, яке, на нашу думку, тягнуло на пенальті. Але арбітр промовчав. Здавалося, що перемога вже в кишені у Юрія Максимова.

90+3. Одна з небагатьох атак фінів за другий тайм, м'яч у штрафній, перший удар в стійку, простріл, добивання Ніссіля, 2:2. «Ворскла» знову пропускає від «КуПС». Знову в кінцівці. Знову при серйозні ігровій перевазі. Гра затягнулася ще на 30 хвилин.

Екстратайми для українського клубу почалися жахливо. Кушніренко пішов у грубий підкат проти опонента — червона картка. «Ворскла» не зуміла утримати ворота на замку. Сильна передача Боатенга в штрафну знайшла голову Рангеля, який пробив ідеально і без шансів для Різника — 2:3.