З 1 квітня на водоймах Полтавщини заборонено ловити рибу

З 1 квітня на водоймах країни стартує нерестова заборона. У цей час забороняється пересування на водоймах всіх човнів чи моторних суден, за виключенням тих, які використовують органи рибоохорони.

poltavska-khvilia_xcwi/afWw9RY4R.jpeg
Фото ілюстративне

За повідомленням Полтавського рибоохоронного патруля, забороняється також здійснення промислового рибальства та підводного полювання.

У період нересту дозволяється виловити 3 кг риби + 1 шт. (особина будь-якої маси у мінімально дозволених для добування розмірах видів водних біоресурсів). Ловити можна вудочкою, не більше двох гачків на одного рибалку, або спінінгом з однією штучною приманкою.

Заборона на вилов риби триватиме:

  • на Кременчуцькому та Кам’янському водосховищах до 9 червня;
  • в корінних водах річок до 20 травня;
  • в придаткових водах до 30 червня.

За порушення правил рибальства, в тому числі і за пересування плавзасобів в період нересту по воді, передбачено попередження або накладення штрафу на громадян від 34 до 170 грн. За грубе порушення правил рибальства передбачено штраф від 340 до 680 грн з конфіскацією знарядь.

Крім штрафу за незаконний вилов правопорушник змушений буде відшкодувати збитки за кожну виловлену рибину, незалежно від її розміру та ваги. В кожної рибини є своя ціна: судак – 510 грн; сом – 425 грн; щука – 340 грн; короп – 306 грн; білий амур, товстолоб, білизна – 255 грн; карась сріблястий, окунь і верховодка – 17 грн; лящ – 170 грн; лин – 119 грн; краснопірка – 68 грн.

Раніше ми писали, що у водоймах на Полтавщині знайшли 800 метрів браконьєрських сіток.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар