З 13 лютого 2024 року в Україну з Польщі можна здійснювати грошові перекази

Інноваційний фінтех-проєкт ZEN.COM розширює перелік своїх фінансових послуг. Вже з 13 лютого 2024 року запрацював новий сервіс грошових переказів до України у польських злотих (PLN) через PrivatMoney. Завдяки стратегічному партнерству з ПриватБанком ця функція буде доступна всім користувачам мобільного додатку ZEN.COM, з мінімальною комісією: всього лише в 1%.

Реагуючи на запити клієнтів, ZEN.COM акцентує свою увагу на доступності та зручності для всіх користувачів. Функція переказів у польських злотих (PLN) через PrivatMoney є простим рішенням для тих, хто проживає та працює у Польщі та переказує кошти в Україну. Це зручно як відправникам, так і одержувачам.

poltavska-khvilia_xcwi/vI_QNWoIg.webp

Головна ідея нової послуги ZEN.COM полягає у використанні досягнень нещодавніх ініціатив, зокрема впровадженню миттєвих переказів на картки Visa. Це підтверджує, що компанія розширює асортимент продуктів завдяки стратегічному партнерству та технологічному процесу.

ZEN.COM революціонізує міжнародні грошові перекази, фокусуючись на інноваційних та зручних для користувачів сервісах. Постійно вдосконалюючи свої пропозиції на основі отриманих відгуків, компанія ставить на перший план вирішення завдань своїх клієнтів. Це гарантує надійні та безпечні транзакції та змогу підтримати родичів та друзів за кордоном.

«Наша мета зосередити послуги навколо досвіду користувачів. Ми прислухаємося до наших клієнтів і адаптуємося до їхніх потреб, гарантуючи, що кожна взаємодія з ZEN.COM буде простою та ефективною», — коментує впровадження нової послуги керівниця з розвитку бізнесу в Україні компанії ZEN.COM Ольга Акопян.

А комерційний директор компанії Міхал Богуславський стверджує: «Партнерство з ПриватБанком і запуск переказів у злотих є ключовими етапами нашої місії з надання інноваційних фінансових рішень, орієнтованих на користувача».

Він зазначив, що пишається тим, що проєкт може запропонувати користувачам безпечний, швидкий та економічно вигідний спосіб підтримати своїх близьких в Україні, зміцнюючи прагнення компанії зробити транскордонні фінансові операції більш доступними.

Переваги послуги

Серед переваг, які надає нова фінансова послуга PrivatMoney, основними є:

  • Для користувачів ZEN.COM і PrivatMoney є змога переказувати гроші з мінімальною комісією всього в 1%. Це означає, що надіслати гроші своїм близьким та друзям стало більш доступно та економічно вигідніше.
  • Застосунок має зрозумілий інтерфейс для здійснення переказів: потрібно просто ввести ім'я одержувача та IBAN або номер картки, і кошти миттєво зараховуються.
  • Одержувач може отримати кошти у гривнях або польських злотих у ПриватБанку, забезпечуючи миттєвий доступ до своїх фінансів.
  • Перекази в інші українські банки можливі для карток або рахунків у гривні, з вигідним картковим курсом ПриватБанку для обміну валют (польських злотих до української гривні).
  • PrivatMoney засвідчує прагнення ZEN.COM до інклюзивності та доступності — відтепер можна легко підтримати фінансами свою сім'ю та друзів в Україні.
Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар