З дітьми працюватимуть медики та психологи — на Полтавщині відкриють центри допомоги Барнахус

На Полтавщині працюють над створенням центру Барнахус для захисту дітей, постраждалих від насильства.

poltavska-khvilia_xcwi/YJzmHvLVR.jpeg
Ілюстративне фото

Барнахус надаватиме комплексну соціальну, психологічну, правову, медичну допомогу дітям – потерпілим і свідкам у провадженнях щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних із насильством.

4 квітня заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик зустрівся з координатором проєктів Української фундації громадського здоров’я Ольгою Лопушанською та представником Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Світланою Остапченко.

Обговорили алгоритм створення в регіоні центру Барнахус. Це міждисциплінарний спеціалізований заклад в дружньому до дитини середовищі, а також в умовах, що мінімізують наслідки її травматизації.

«У Полтавській області назріла потреба у створенні подібного закладу, щоб проводити процесуальні дії. Про це говорять і правоохоронці, адже слідчі дії з дітьми треба проводити максимально коректно. Спеціально навчені психологи допомагають знижувати рівень занепокоєння, запобігти психологічній травматизації та сприяють реалізації завдань кримінального провадження», – говорить Олексій Бруслик.

Підібрали вже декілька варіантів для розміщення закладу, щоб була можливість приймати дітей з усієї області. Також ведеться робота з підбору кваліфікованого персоналу.

У центрі працюватимуть координатор, два психологи та соціальний працівник. У межах проєкту партнери (ЮНІСЕФ) надають облаштування й технічне оснащення кімнат, проводять навчання для міждисциплінарних команд.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар