«З нами ЄС буде міцнішим»: головні тези виступу Зеленського перед Європарламентом

01 березня Володимир Зеленський виступив перед Європарламентом. Представники ЄС зустрічали і проводжали президента України оваціями в знак підтримки.

Наводимо тези промови Зеленського:

«Я радий що ми об'єднали всіх вас. Але я не знав, що такою ціною. Дуже висока ціна - тисячі загиблих людей. Дві революції. Одна війна. П'ять днів повномасштабного вторгнення РФ».

«Я не читаю папірці, бо папірці в житті моєї держави закінчилися. Все це реальність. Я вважаю, що ми віддаємо сьогодні за цінності за права за свободу за бажання бути рівними - наших найкращих людей».

«Ми часто любимо говорити, що ми всіх переможемо. І я радий, що ви зараз не тільки про це говорите, а й бачите це».

«Є такий вираз - український вибір Європи. Те чого ми прагнули. І я б дуже хотів щоб сьогодні звучав від вас до нас - Вибір Європою України».

«Ми боремося за свою землю і за свою свободу. Повірте, ніхто в нашу свободу і державу не зайде. Кожна площа сьогодення - як би вона не називалася до цього - буде називатися Площею Свободи».

«Знову президент Путін скаже, що це якась там військова інфраструктура, і що він б'є по військовій інфраструктурі. Де наші діти? На яких вони військових заводах працюють? На яких ракетах вони, може вони в танках їздять? 16 дітей ти вбив!»

«Ніхто не зламає нас. Ми сильні. Ми Українці».

«У нас дуже мотивований народ. Ми боремося за наші права. Зараз ми боремося за виживання і зараз це найголовніша наша мотивація».

«А ще ми боремося ,щоб бути повноправними членами Європи. З нами ЄС буде точно міцнішим, а без вас Україна буде самотньою. Ми довели свою силу. Доведіть, що ви разом з нами. Доведіть, що ви дійсно європейці. І тоді життя переможе смерть, а світ темряву.

Слава Україні!»

poltavska-khvilia_xcwi/IwrgTnY7R.jpeg

Після завершення виступу усі депутати Європарламенту встали і вітали промову тривалими оплесками.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар