З Полтави на фронт передали 10 повнопривідних автівок

22 червня біля ЦНАПу бійцям з різних бригад передали 10 повнопривідних автівок для виконання бойових завдань.

poltavska-khvilia_xcwi/hVkHzBXVg.jpeg

Автомобілі придбали власником коштом депутати Полтавської обласної ради. Більшість автівок купили закордоном, а деякі закуповують в місцевих приватних підприємствах.

«Автомобілі повністю пройшли техогляд. Ще один автомобіль завершує техогляд, адже там замінюються не лише масла, фільтра, а й проводиться заміна запчастин, щоб машина як попадала на передову, то повністю була укомплектована. Доповнені вогнегасником, тросом, аптечкою, ключами, які потребують деякі машини», — говорить депутат Олег Діденко.
poltavska-khvilia_xcwi/LVaKzfX4g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/WmkczfuVR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/t9d5kBuVR.jpeg

Як розповів депутат Василь Стасовський, автомобілі відправляться в десантно-штурмові бригади, 71-у окрему єгерську бригаду, а також у бригаду тактичної авіації.

За словами бійця 77-ї окремої аеромобільної бригади, наразі на фронті складна ситуація з автомобілями, адже це розхідний матеріал. Тому постійно існує критична потреба у позашляховиках та пікапах.

«Сьогодні від обласної ради отримуємо повноприводний позашляховик SsangYong, який поїде виконувати бойові задачі на Бахмутський напрямок. Уже в цю неділю в нього буде перше бойове хрещення [...] Одна з автівок протрималася 14 хвилин. Слава богу всі залишилися живі, але такий був факт. Тому автомобілів треба багато», — каже військовий.
poltavska-khvilia_xcwi/7Jt1kBXVR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/cJYJkfX4R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/-gTxkBXVR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/92IazBuVg.jpeg

Голова Полтавської облради Олександр Біленький розповів, що автівки купують згідно з запитами бійців:

«Відповідно до їхніх запитів купуємо все те, що необхідно. Автомобілі поїдуть у різних напрямках нашої країни. Найголовніше, щоб вони якомога довше служили нашим хлопцям та дівчатам».
poltavska-khvilia_xcwi/r2efzfXVR.jpeg

Нагадаємо, що військові з 10-го армійського корпусу отримали 300 дронів-камікадзе, наземні станції для керування та дрон-бомбардувальник.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар