Заборона штучних квітів та використаних шин: у Полтаві планують внести зміни до правил благоустрою

До правил благоустрою міста хочуть внести нові обмеження.

Про це стало відомо із сайту Полтавської міської ради.

4 червня на сайті міської ради опублікували проєкт рішення ради, який передбачає внесення змін до правил благоустрою міста. Згідно з проєктом, планують внести такі обмеження:

 • розміщувати, закопувати нові та б/в шини з транспортних засобів для огороджень, обмеження руху, у якості декоративних елементів у дворах та прибудинкових територіях;
 • використовувати, розміщувати та покладати на кладовищах, меморіальних комплексах, пам’ятниках штучні квіти, які виготовлені із синтетичних полімерів.

Контроль за дотриманням вимог правил здійснюватиме Інспекція по контролю за благоустроєм.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 3 коментаря

Написати коментар
 • В
  Віталій
  17 черв.
  Щодо шин: а як відгороджуватись від автовандалів, які рівняють траву і газони із землею? Як регулювати стихійні автостоянки, що тягають болото на дорогу? Що влада пропонує взамін? Поки нічого, лише аби ляпнути якесь рішення.
  Відповісти
 • ВВ
  Віталій Віталійович
  Віталій
  17 черв.
  Взагалі то за законом люди взагалі не мають права самовільно встановлювати такі конструкції. Їх може встановити ЖКГ або благоустрій. або патрулька за зверненням мешканців.
  Відповісти
 • В
  18 черв.
  ...може...але не встановлює... А поскільки ступінь наглості і свавілля населення за останні роки зріс в рази, то ніхто крім самих мешканців кварталів не захистить він нахаб! Бо місцеві ради, в особі людей із бізнесу, зайняті переважно інтересами осовоєння бюджетних коштів.... Нажаль, у владі в основі не інтелігенція і науковці, а бізнесмени і торговці, і не з благими намірами.
  Відповісти