Закликали до знищення керівництва України — СБУ затримала пропагандистів з Полтавщини

СБУ на Полтавщині викрила двох пропагандистів, які закликали приєднувати Україну до росії та заперечували збройну агресію рф.

poltavska-khvilia_xcwi/iuk-wbWSR.jpeg

На Полтавщині СБУ повідомила про підозру у вчиненні злочинів проти основ національної безпеки поціновувачам «руского міра», які поширювали проросійські наративи у мережі Інтернет.

Так, мешканець Лубенського району на своїй сторінці в одній із заборонених соціальних мереж публікував дописи із закликами силового усунення вищого керівництва держави та приєднання України до росії. Він виправдовував збройну агресію рф проти України та глорифікував учасників т.зв. «сво». У своїх публікаціях фігурант поширював тези російської пропаганди про перебіг військових дій на території України та чергові фейки про звірства, вчинені українськими військовими.

Інший мешканець Полтавського району, закликав у мережі Інтернет до силового захоплення влади та знищення вищого керівництва держави. Крім цього, він також активно поширював російські наративи та заперечував збройну агресію рф проти України.

Пропагандистам загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • r
    rukan
    30 вер.
    Все розумію, але якої реальної шкоди цей мудак міг завдати країні, що СБУ за нього взялося. Багато сумнівних людей обіймають посади у Кабміні, Верховній раді. Ось там СБУ має чергувати цілодобово. Але ні. Ловлять якихось дідусів, бабусь. Демонструють роботу. Таке враження, що є палочна система і премія за те, щоб ловити користувачів однокласників. А корупція, держзрадники - це напевно необов'язкова частина роботи для СБУ.
    Відповісти