Замкнуте коло — суд вчергове не обрав запобіжний захід Мамаю

9 січня судді Октябрського райсуду мали розглянути справу міського голови Полтави, однак суд вчергове не обрав запобіжний захід Мамаю, справа знову може піти на апеляцію.

poltavska-khvilia_xcwi/bglXthh4g.jpeg
Фото: Полтавська хвиля

Про це Полтавській хвилі розповів Ігор Гавриленко.

Через відсутність суддів, які б взялися за справу Олександра Мамая, її досі не розглянули. В Октябрському суді написали звіт, що неможливо утворити склад суду. За словами Ігоря Гавриленка, справу знову подадуть до апеляційного суду, а якщо голова Полтавського апеляційного суду Лариса Хіль займе принципову позицію, то змусить дотриматись порядку і справа знову повернеться в Октябрський суд, але на цей раз її розглянуть. З 1 по 5 січня судді Октябрського райсуду задовольнили собі самовідвід, одноосібно не маючи на це повноважень. По інструкції суддя мав заявляти самовідвід, а інший визначати, важливі ці причини чи не важливі. За подання голови Октябрського суду справа пішла в апеляцію, там Лариса Хіль, яка одноосібно вирішує, чи передавати справу з одного суду в інший, повернула справу до Октябрського суду Полтави.

Прокурор та слідчий СБУ, які виступають у справі, як сторона обвинувачення, наполягали на тому, щоб матеріали справи мера передали до іншого суду, проте Полтавський апеляційний суд ухвалив рішення залишити її в Октябрському райсуді. Як наслідок — запобіжний захід міському голові не обрали, від посади не відсторонили.

Голова Октябрського райсуду підготував зміну підслідності, яку збирається подати до Полтавського апеляційного суду.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • Д
    Донбасс
    10 січ.
    "Патріоти"
    Відповісти