Застосування електромагнітів у керуванні гідравлічними системами

Сьогодні важко уявити наше життя без гідравлічних систем. Для керування робочим середовищем, що знаходиться під тиском, у трубопроводі використовують електромагніти. За їхньою допомогою здійснюється пряме переміщення механізмів техніки, а також дистанційне керування обладнанням на гідравліці та пневматиці. Пристрій використовує електромагнітні поля для контролю напрямку руху рідини у гідравлічній системі. Також він вмикає та вимикає різні гідравлічні функції у промислових машинах, обладнанні й автоматизованих системах.

Електромагніти для гідравліки використовують для управління гідравлічними клапанами та гідророзподільниками. Електромагнітні гідророзподільники мають такі електронні компоненти, як:

  • датчики;
  • контролери;
  • магнітні котушки, що забезпечують керування пристроєм;
  • пускачі.

Автоматизована система або оператор (механічне керування) можуть віддалено керувати цими компонентами, щоб змінювати напрямок руху рідини або активувати різні функції управління.

Електромагніти залежно від їхньої конструкції та призначення можуть бути різними. Найчастіше в промислових системах використовують поршневі варіанти. Ці приводи працюють як на постійному, так і змінному струмі.

Основні компоненти та принцип роботи

Головним елементом електромагніта, що генерує електромагнітне поле, є котушка (соленоїд). Рухомі компоненти – поршні або клапани, розташовані у гідравлічній системі, – відповідають за керування потоком гідравлічної рідини. Електронна система керування – датчики, контролери та програмне забезпечення – відповідає за активацію електромагнітної котушки відповідно до сигналів оператора або автоматизованої системи.

Соленоїдний клапан є одним з головних компонентів у газових і рідинних системах. Найпоширеніші приклади його використання, з якими ми стикаємося щодня:

  • промислова автоматизація;
  • верстатобудування;
  • добувні промисловості й т.д.

Компанія «Моторімпекс» пропонує найкращі товари для налаштування гідравлічних систем. Зокрема, якісний електромагніт купити з доставкою можна в режимі онлайн. Вартість буде залежати від типу пристрою та його потужності. Все, що вам потрібно, є у зручному електронному каталозі. Товари від найкращих виробників за вигідними цінами, з фото та технічним описом легко знайти на сайті магазину. Можна отримати консультацію щодо вибору електрогідравлічного елементу чи будь-якого іншого виробу з відповідними характеристиками й оформити замовлення у будь-який зручний час.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар