Заступника голови Полтавської облради підозрюють у виїзді за кордон під виглядом відрядження

За матеріалами СБУ та ДБР підозру отримав заступник голови Полтавської облради, який подорожував Євросоюзом під виглядом службового відрядження.

poltavska-khvilia_xcwi/rIXgIP-SR.jpeg
Фото: СБУ

Про це повідомили в Управлінні СБУ в Полтавській області.

За інформацією слідчих, у березні 2023 року посадовець оформив собі службове відрядження до Бидгоща й під виглядом робочої поїздки виїхав за межі України. З матеріалів справи відомо, що після перетину державного кордону депутат поїхав в особистих справах до однієї з південно-західних країн ЄС, де він і перебував весь термін «службового відрядження».

У СБУ зазначили, що про це свідчать виписки із банківських карток, які посадовець використовував для сплати рахунків у закордонних готелях, ресторанах та магазинах. Також відомо, що під час перебування за кордоном, чоловік підписав довіреність на громадянку іншої країни, аби придбати собі нерухомість у Євросоюзі.

Окрім цього після повернення до України посадовець вніс неправдиві відомості до звітних документів. Під час обшуків у депутата вилучили документи щодо його проживання та маршрутів поїздок за межами України.

Чиновнику повідомили про підозру за трьома статтями ККУ: службове шахрайство, підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів та шахрайство.

«Полтавська хвиля» звернулася до підозрюваного за коментарем. Ось що він відповів:

poltavska-khvilia_xcwi/vtujDE-Sg.jpeg

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар