Зеленський: Якщо хтось спокусився на пропозиції окупантів — ви підписали собі вирок

«Якщо хтось із діячів чи діячок спокусився на пропозиції окупантів, ви підписали собі вирок — піти слідом за 12-ма тисячами окупантів, які не змогли зрозуміти вчасно, чому на Україну не варто посягати», — сказав Президент у своєму зверненні до нації наприкінці сімнадцятої доби боротьби проти російської окупації.

Про що говорив Зеленский вночі після сімнадцятої доби боротьби проти росії (тезовий виклад промови)

🌊 У результаті нападу на Україну, російське керівництво фактично перетворює свою державу на аналог так званих "днр" і "лнр". На велику ізольовану від усього світу зону. Де царюватиме бідність. Де усе визначатиметься тільки насильством. І звідки люди будуть тікати.

🌊 Росія втрачає мізки. Втрачає таланти. Втрачає гроші. Але якщо це відбувається з Росією, то що ж чекає на так звані "днр" і "лнр"? На їхні аналоги? Тільки повна деградація.

🌊 Окупанти на території Херсонської області намагаються повторити сумний досвід утворення псевдореспублік. Шантажують місцевих керівників, тиснуть на депутатів. Шукають, кого підкупити. Щоб організувати так звану "хнр". Таку ж мертвонароджену, як і "днр" і "лнр".

🌊 Хочу сказати деяким діячам і діячкам, яким не вистачило гидливості відмовитись від розмов з окупантами... Хочу сказати – якщо хтось з них раптом спокусився на пропозиції від окупантів... Ви підписуєте собі вирок. Вирок – піти слідом за більш ніж 12-ма тисячами окупантів, які не змогли зрозуміти вчасно, чому на Україну не варто посягати.

🌊 Усі гуманітарні коридори, до речі, які були погоджені, – вони спрацювали. Вдалося вивезти 12729 людей. Гуманітарний вантаж для Маріуполя має бути завтра вдень. Через складність маршруту доведось заночувати в Бердянську.

Крім того, Президент підписав два укази:

  • Про відзначення державними нагородами України. 106-ти військовослужбовців Збройних Сил України, які мужньо проявили себе у боях за незалежність нашої держави. 17 з них – посмертно.
  • Про присвоєння звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота зірка" 8-ми військовослужбовців. 6 з них – посмертно.

Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар