ZEN.COM: мобільна фінансова свобода для українців за кордоном

ZEN.COM – це інноваційний європейський мобільний застосунок, який встановлюється на смартфон для здійснення будь-яких фінансових операцій. З липня в застосунку можуть реєструватися всі українці, незалежно від того, де вони перебувають – за кордоном чи в Україні. Фінансові операції проводяться прозоро, блискавично та з мінімальною комісією або й зовсім безкоштовно.

Ділимося інформацією, як з допомогою ZEN.COM українці можуть мати постійний та безпечний доступ до фінансів через смартфон.

Як українцям стати клієнтом ZEN.COM

Для того, щоб стати клієнтом ZEN.COM та на вигідних умовах здійснювати будь-які фінансові операції, вам потрібно завантажити на смартфон мобільний застосунок та пройти онлайн-реєстрацію. Для реєстрації українцям потрібно тільки ID-картку або паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Після реєстрації у вас буде європейський номер IBAN та віртуальна картка. А якщо вам потрібна фізична картка для зняття готівки в банкоматах чи традиційних розрахунків, ви можете додатково замовити ZEN Mastercard.

ZEN Mastercard дозволяє знімати готівку в банкоматах будь-якої країни світу. При цьому вона максимально захищена від шахрайських дій, адже має сертифікат Digital First. Це означає, що ніякої персональної інформації на пластику не надруковано – немає номера, CVC, терміну користування. Ці дані може бачити тільки власник картки у своєму мобільному застосунку. Доставка картки адресна та в межах Європейської економічної зони здійснюється протягом 5-7 днів.

Що можна робити в ZEN.COM

ZEN.COM підходить для проведення абсолютно всіх щоденних фінансових операцій. В зрозумілому застосунку на смартфоні можна:

  • блискавично надсилати та отримувати перекази;
  • вигідно обмінювати валюту за найнижчим курсом на ринку;
  • сплачувати онлайн за товари та послуги;
  • додавати картки до віртуальних гаманців та розраховуватися офлайн;
  • замовляти фізичну картку (одну або декілька) для зняття готівки в банкоматі чи традиційних розрахунків.

Всі операції проводяться миттєво, а додаткові чи приховані комісії відсутні. Тобто ви маєте можливість швидко проводити будь-які фінансові розрахунки на найвигідніших умовах.

Зручно для всіх особистих потреб – шопінгу, бронювання квитків та готелів, оплати підписок, фінансової підтримки рідних та близьких незалежно від країни їхнього перебування.

Які ще переваги користування ZEN.COM

Єдиний мультивалютний рахунок для всіх операцій – ще одна унікальна особливість ZEN.COM. Тобто у вас буде один рахунок зразу в 29+ валютах. Жодних окремих рахунків для польських злотих, євро, доларів, фунтів стерлінгів відкривати не потрібно.

Вносити гроші на рахунок можна готівкою через Paysafecash та термінали Planet Cash, а також безготівкою (банківськими переказами та з карток Mastercard, VISA). Сама процедура поповнення рахунку ZEN.COM максимально проста.

Достатньо зайти в застосунок на смартфоні, обрати опцію поповнення, вказати необхідну суму та спосіб поповнення і завершити операцію. А якщо поповнення відбувається за допомогою переказу, відправник вказує тільки ваш ПІБ та номер рахунку чи картки.

На зарахування коштів не потрібно довго чекати – все відбувається блискавично, тобто зняти готівку чи розрахуватися ви зможете зразу після поповнення.

Швидко розраховуйтеся, обмінюйте валюту за найнижчими курсами на ринку, дешево переказуйте кошти рідним – через мобільний застосунок ZEN.COM все прозоро та зрозуміло.

Більше інформації – на сайті zen.com.

Андрій Горб

Ще з рубрики: "Користь"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар