З львівських компаній стягли понад 130 тисяч за змову під час реставрації філармонії у Полтаві

Східне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило змову між ТОВ «Львівський будівельний холдинг» та ТОВ «ВІ. АЙ. ПІ. За порушення їх оштрафували на загальну суму 136 000 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/H3Sf7UzSR.jpeg
Полтавська філармонія під час реставрації

ТОВ «Львівський будівельний холдинг» та ТОВ «ВІ. АЙ. ПІ. Будівельна компанія» під час участі у закупівлях узгоджували свої дії, зокрема, використовували однакові ІР-адреси для подання тендерних пропозицій та податкової звітності, мали однакові телефони тощо.

З огляду на сукупність зібраних доказів 5 вересня 2023 року адміністративна колегія Східного МТВ визнала, що ТОВ «Львівський будівельний холдинг» та ТОВ «ВІ. АЙ. ПІ. Будівельна компанія» вчинили порушення, передбачене пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» - антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів.

Також згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар