ЗНО-2022: визначили вартість пробного тестування

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість проведення пробного ЗНО-2022.

poltavska-khvilia_xcwi/tyObioTnR.jpeg
фото ілюстративне

Регіональні центри оцінювання якості освіти визначили вартість проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2022 році. Вона різниться за регіонами й коливається в межах від 213 грн до 309 грн. Про це йдеться на сайті українського центру оцінювання якості освіти.

Такий розкид пов’язаний з особливостями організації пробного ЗНО, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у тому чи тому регіоні, прогнозованою кількістю тестувань тощо.

poltavska-khvilia_xcwi/5WiJiTTnR.png
фото ілюстративне

Зареєструватися для участі в пробному ЗНО можна впродовж 5-22 січня 2022 року. Протестувати себе може кожен охочий. Для цього потрібно зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов — 26 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Пропонуємо до перегляду рейтинг шкіл, які найкраще склали ЗНО у 2021 році.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар