«Зразу побігли в підвал» — всі подробиці нічного обстрілу Полтави (відео)

1 листопада вночі росія вдарила по Полтаві дронами-камікадзе. Усього в місті пролунало чотири вибухи, унаслідок яких почалася пожежа.

Як повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, місто атакували 10 дронів «Шахед». Ворог запустив їх з тимчасово окупованої території Гуляйполя Запорізької області. ППО знищила три дрони, ще три збила тероборона, а чотири влучили у цивільні об'єкти.

Речниця ДСНС Полтавщини Яніна Любецька розповіла, що о 01:55 внаслідок обстрілу виникла пожежа. Вогонь ліквідували об 11:20. Пожежу гасили 75 надзвичайників.

«Коли надходили повідомлення про повторні обстріли, рятувальники одразу відходили до найближчих укриттів. Це ускладнювало ліквідацію, бо поки вони перебувають в укритті, пожежа далі розгоралася», — прокоментувала Любецька.

Полтавець Володимир, який почув усі чотири вибухи, розповідає:

«Вибухнуло чотири рази. О другій ночі, о 02:15. Потім пів на третю. Мабуть, то були дрони, але я не впевнений, мабуть, їх збили і вони впали. Я живу в цьому будинку. Почув, що вибухи десь в тому районі. Відреагували, зразу побігли у підвал. Я виходив, але не ховатися».

Полтавка Ніна говорить, що не лише чула вибухи, а й помітила як летить ворожий дрон:

«Як впало другий раз, то одразу загорілося. Третій раз падало теж у те місце. Я живу на п'ятому поверсі і вікна якраз туди виходять. Мені все було видно. Вибух було дуже сильно чутно. Хоч і на п'ятому поверсі, але чутно було. Вікна були закриті. Страшно було. Зі мною виходила молодь з однокімнатної квартири. З цього під'їзду з п'ятого поверху вийшли з дитиною. Більше ніхто не виходив. Як відбій був, то вони повернулися додому», — каже пенсіонерка.

Нагадаємо, що СБУ Полтавщини почала розслідування нічного обстрілу Полтави.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь
Віталій Улибін
Станіслав Пантелей

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар