Зростання вартості на проїзд від 8 до 13 гривень дозволить вирішити кілька проблем міста – заступник міського голови

Полтавські перевізники виступають за підвищення вартості проїзду від 8 до 13 гривень.

Про це в фейсбуці повідомив заступник міського голови Євген Ричка.

«Зараз працюємо з інформацією, яку нам надали полтавські перевізники. Є пропозиції підняти тариф на проїзд в автобусі від 8 до 13 грн. Разом з відділом транспортних перевезень та зв'язку виконавчого комітету Полтавської міської ради будемо приймати рішення і виносити пропозицію нового тарифу на розгляд депутатів Полтавської міської ради для його затвердження», – написав він.

Як вважає пан Євген, подорожчання квитків вирішить ситуацію, в якій автобуси борються за пасажирів, створюють аварійні ситуації на дорогах, оскільки намагаються першими приїхати на зупинку.

Крім цього, як зазначив чиновник, кожен автотранспорт буде відслідковуватися на карті. Це дасть можливість накладати штрафи на порушників.

Також в результаті підвищення тарифу і заміни транспортної мережі планують:

– прибрати старі автобуси і маршрутки, замінивши їх на більш пасажіровмісткі машини;

–бпереглянути абсолютно всі маршрути, які діють на сьогоднішній день в місті, і усунути дублювання;

– в кожному автотранспорті встановити GPS-навігатор, щоб полтавці змогли точно відстежувати пересування транспорту в додатку smart city і планувати свій час.

«Покинутий транспорт і поганий сервіс. Підприємці не мають можливості придбати новий транспорт і виконувати свої обов'язки перед пасажирами. Таку ситуацію сьогодні ми бачимо на вулицях міста», – зазначив Ричка.

Нагадаємо, що раніше Полтавська Хвиля опитала полтавців, як вони ставляться до ймовірного підвищення вартості на проїзд.

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар