ЗСУ наступають на Мелітопольському напрямку — Генштаб

Сили оборони України ведуть наступ на Мелітопольському напрямку, закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби.

poltavska-khvilia_xcwi/zbWgxARIg.jpeg
Фото: Генштаб

Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу.

Протягом 21 серпня росіяни завдали два ракетні 43 авіаційні удари. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Також ворог зруйнував житлові будинки та іншу цивільну інфраструктуру.

ЗСУ стримують наступ росіян в районі Мар’їнки та Новомихайлівки Донецької області. Ворог завдав авіаційних ударів в районах Мар’їнки та Новомихайлівки. Артилерійських обстрілів зазнали населені пункти Желанне Друге, Красногорівка, Мар’їнка, Побєда, Єлизаветівка, Новомихайлівка Донецької області.

На Авдіївському напрямку під щільним вогнем авіації та артилерії противника, наші захисники продовжують стримувати наступ російських військ в районі Авдіївки Донецької області.

На Запорізькому напрямку противник завдав авіаційних ударів в районах Малої Токмачки та Роботиного Запорізької області. Від артилерійських обстрілів противника постраждали понад 30 населених пунктів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар