Звернення керівників білоруських ЗМІ до українців: два божевільні, совкові діди чинять дуже велике зло (відео)

Керівники провідних опозиційних білоруських ЗМІ оприлюднили звернення до українців, в якому вибачилися за участь Мінська в російської агресії.

poltavska-khvilia_xcwi/TuOt60Y7R.png
«Дорогі українці, сьогодні ми отримуємо багато свідчень від наших читачів про те, що в Україні ставлення до простих білорусів радикально змінилося. Одна з цілей кремлівського режиму – посварити наші народи. Кремль вже робить це за допомогою свого помічника Олександра Лукашенка», - сказано на початку звернення.

«Головне відчуття цих днів – нескінченний сором» за те, що Білорусь бере участь в агресії проти «коханої України». «Ці два божевільні, совкові діди роблять зараз дуже велике зло. І це зло мусить бути покарано», - йдеться у зверненні. При тому підкреслюється, що нині багато білорусів перебувають в Україні та воюють на боці українців.


Нагадуємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар