Літо і спорт: як вести активний спосіб життя у спеку без ризиків для здоров'я

У спекотні літні дні у багатьох людей, які ведуть здоровий спосіб життя, виникає питання: чи можна займатися спортом у таку погоду чи краще почекати більш прохолодних днів?

poltavska-khvilia_xcwi/9hzi716ng.jpeg

Спеціалісти Держпродспоживслужби у Полтавській області надали рекомендації з цієї теми.

Відтак:

  • Для занять спортом обирайте ранковий час. На світанку прохолодніше, аніж в кінці дня. Вранці комфортніше займатися на вулиці, а вдень – у тренажерному залі з увімкненими кондиціонерами.
  • Не перевантажуйтесь. У спеку ваш організм починає працювати в екстремальному режимі, збільшується навантаження на серце. Тому краще зробити своє тренування легшим, а перерви між підходами – довшими. При найменшому нездужанні необхідно припинити заняття.
  • Носіть вільний та світлий одяг. Спортивні костюми із дихаючої синтетичної тканини не порушуватимуть теплообмін і дозволять комфортно займатися в спеку. І, звичайно ж, одяг не повинен стискати та натирати.
  • Займаючись на вулиці, надягайте головний убір.
  • Пийте достатньо води. Якщо зазвичай людина в середньому повинна за добу випивати близько 1.5-2 літри чистої води, то під час тренування в спекотний день цю дозу потрібно збільшити.
  • Обирайте місця в тіні. По можливості тренуйтеся на спортивних майданчиках і бігайте на вулицях, захищеним від сонця деревами.

Нагадаємо, у мене скінчився ковід-сертифікат — що робити полтавцям в умовах війни?

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар