Українські правоохоронці вирахували російських льотчиків, які вдарили ракетою по торговельному центру в Кременчуці — Монастирський

Українські правоохоронці вирахували російських льотчиків, які здійснили удар ракетою по торговельному центру у Кременчуці 27 червня і забрали життя як мінімум 18 людей.

poltavska-khvilia_xcwi/uAVJEsqnR.jpeg
Фото: Телеграм канал Дмитра Луніна

Про це повідомив очільник МВС Денис Монастирський на брифінгу на місці події, передає Українська правда.

«Аналітики Служби безпеки України і Національної поліції встановили, який саме полк (російської) авіації здійснив цей злочин. Вже є перші імена льотчиків, які злітали на Ту-22 і здійснили фатальні постріли», — повідомив Монастирський.

Поки що прізвища льотчиків очільник МВС не назвав.

Нині відомо про 18 загиблих унаслідок ракетного удару. 21 особа вважається зниклою без вісти. 27 червня до лікарні звернулися 59 поранених, 25 було госпіталізовано, 1 людина померла в лікарні.

Зараз тривають роботи на місці трагедії: рятувальни розбирають завали та дістають з-під них обгорілі тіла. При чому, як стверджує речниця ДСНС у Полтавській області Світлана Рибалко, деякі так обгоріли, що неможливо розпізнати навіть стать.

За словами міністра Дениса Монастирського, розбір подібних завалів зазвичай триває близько тижня, але рятувальники будуть намагатися розібрати до ранку середи. Тоді можна буде говорити про кінцеву цифру загиблих.

Раніше ми писали про те, що у Кременчуці оголосили триденну жалобу.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • І
    Ігор
    29 черв.
    Терміново потрібно створити підрозділ, як у Ізраїлі , який би знищував на території держави-агресора цих злочинців та членів їх родин, які підтримують діяння злочинців, "без шума и пыли".
    Відповісти